Prachař a Rybová: Nevěru prožívali na obrazovce i v soukromí

Prachař a Rybová: Nevěru prožívali na obrazovce i v soukromí

Jak je někdy televizní seriál podobný skutečnému životu, ví i herci Linda Rybová a David Prachař.

Každý všední den můžete na televizní obrazovce v seriálu Ordinace v růžové zahradě sledovat hroutící se vztah Kamily a Pavla, v podání Lindy Rybové a Davida Prachaře. Jak dokáže taková nevěra vztah narušit, ví asi hodně z nás, zvlášť pokud nejde jen o jednorázový úlet. Nejvíc nevěr přitom údajně vzniká v práci, a ani v tomhle případě tomu nebylo jinak. 

 

Pavel, který je majitelem autoservisu, se zapletl se svou asistentkou Danielou. Krásná blondýnka mu pobláznila hlavu natolik, že Pavel klidně riskoval ztrátu rodiny a do vztahu s ní se po počátečním váhání vrhl po hlavě. Jak se ale říká, ženy mají prý na podobné věci šestý smysl, a tak netrvalo dlouho, a Kamila se dopídila, odkud vane vítr. Kamila za Danielou zašla a vyříkala si to s ní z očí do očí. 

Podívejte se, jak to Kamila Daniele vytmavila

 

Rybová a Prachař jsou ale párem i ve skutečnosti a jejich začátky také nebyly zrovna růžové, ale v poněkud z jiného úhlu než je tomu v seriálu. Krásná Linda Rybová totiž Davidu Prachařovi učarovala natolik, že kvůli ní opustil herečku Danu Batulkovou, sympatickou ředitelku ze seriálu Gympl s (r)učením omezeným. Prachař s Batulkovou v té době vychovával dvě děti – Jakuba, se kterým do toho před nedávnem praštila rebelka Agáta Hanychová, a Marianu. 

Čtěte také:
Drsná Holubová: Takhle se pustila do muže zákona!
Tajemná minulost Oty Kováře? VÍME VŠE
7 DŮVODŮ, proč ženy milují Martina Stránského!
Prachaře čekají letní hrátky s krásnou Vagnerovou. Lindo, nežárlíš?
Láska nezná hranic: Tohle je TOP 7 slavných československých párů

Vztah manželka – milenka v tomto případě nebyl tak anonymní, jako v případě seriáu Ordinace, kdy je onou milenkou manželova sekretářka. Linda Rybová byla totiž v té době s Danou Batulkovou velmi dobrá přítelkyně, a tak byla celá tahle záležitost zřejmě ještě o to bolestivější.


Podívejte se na Tajnosti Dany Batulkové:


Jestli bude Pavel s Danielou šťastný, nebo půjde jen o chvilkové poblouznění, sledujte každý všední den od 18.20 na Nově.

 

Sdílet

TOP články

Nejnovější

Nejnovější videa

Články

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady