• TV Nova
  • Slavnostní premiéra filmu Muž z oceli: Již dnes živě na TN.cz!

Slavnostní premiéra filmu Muž z oceli: Již dnes živě na TN.cz!

Slavnostní premiéra filmu Muž z oceli: Již dnes živě na TN.cz!
Zdroj: Archiv TV Nova

Už dnes má v Londýně slavnostní premiéru dlouho očekávané zpracování osudu legendárního hrdiny Supermana - film Muž z oceli. A vy ho můžete sledovat v přímém přenosu!

Pokud nemáte to obrovské štěstí vidět červený koberec na vlastní oči, nezoufejte, hvězdy filmu a vše dění kolem můžete sledovat již dnes, ve středu 12. 6. 2013, na portále TN.cz. Živé vysílání začne v 18:30 hod. a bude ukončeno v čase mezi 20:00 a 20:30. Přesný čas zakončení záleží na délce rozhovorů s herci na červeném koberci. 

FOTO:  Archiv TV Nova

Na slavnostní premiéře samozřejmě nemůže chybět samotný představitel Supermana Henry Cavill a trojnásobná držitelka nominace na Oscara Amy Adams, představitelka krásné novinářky Lois Lane. Dále Russell Crowe, Michael Shannon a Antje Traue. Neméně důležití jsou i tvůrci filmu v čele s režisérem snímku Zackem Snyderem, scenáristou Davidem Goyerem či skladatelem Hansem Zimmerem


POZOR SOUTĚŽ!

Díky nám si nemusíte nechat ujít snímek Muž v oceli ani na filmovém plátně! Připravili jsme pro vás soutěž o vstupenky do kina a dárkový balíček k filmu Muž z oceli. Soutěž najdete ZDE.

 

Podívejte se na trailer filmu:

 

Nova.cz
Sdílet

TOP články

Nejnovější

Nejnovější videa

Články

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady