• TV Nova
  • Nový původní seriál TV Nova Doktoři z Počátků startuje už v úterý 25. června!

Nový původní seriál TV Nova Doktoři z Počátků startuje už v úterý 25. června!

Nový původní seriál TV Nova Doktoři z Počátků startuje už v úterý 25. června!
Zdroj: Lenka Hatašová / TV Nova

Zbrusu nový seriál plný napínavých záplatek a strhujícího děje nejen z oblíbeného lékařského prostředí, okořeněný dávkou svérázného humoru. To vše a více přinesou Doktoři z Počátků! První díl startuje už v úterý 25. června, přesně ve 20:20 na Nově. Zjistěte více!

Vztahy, láska, naděje a nové „počátky”. To je seriál, který se odehrává v malebné vesničce Počátky, v níž mají jednoho výjimečného doktora, mnoho svérázných obyvatel a také jednu skrytou hrozbu v podobě podnikatelského záměru. Pilířem příběhu jsou osudy tří mužů, kteří toho mají hodně společného a kteří jdou přímočaře za svým cílem, aniž by počítali s tím, že právě ten cíl se může cestou od základů změnit.

Galerie


Nejen o lékařském prostředí, pacientech a překonávání překážek, ale také o chuti do života kořeněné svérázným humorem a láskou je nový původní seriál TV Nova Doktoři z Počátků.

FOTO:  Lenka Hatašová / TV Nova

Doktoři z Počátků, to je seriál obsazený samými hereckými legendami – Martin Stránský, Václav Postránecký, Lenka Termerová, Sabina Laurinová, Halina Pawlowská, Marek Vašut a mnoho dalších.

Sledujte náš web, už brzy se dozvíte další informace.


PODÍVEJTE SE TAKÉ NA:

Padla první klapka nového původního seriálu TV Nova Doktoři z Počátků!
 

Nova.cz
Sdílet

TOP články

Nejnovější

Nejnovější videa

Články

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady