Drew Barrymore proslavilo setkání s mimozemskou civilizací

Drew Barrymore proslavilo setkání s mimozemskou civilizací
Zdroj: Archiv TV Nova

Americká herečka Drew Barrymore už řadu let patří k předním hollywoodským hvězdám, které za sebou mají řadu úspěšných, ale i méně kvalitních snímků. Dveře do velkého světa filmu se jí otevřely už v sedmi letech díky roli Gertie v legendárním E.T. – Mimozemšťanovi Stevena Spielberga. Role ji proslavila a naplno odstartovala hvězdnou filmovou kariéru se vším, co k tomu patří. Sedmiletou Drew Barrymore můžete vidět už dnes na TV Nova od 20:20.

Drew Barrymore pochází z herecké rodiny, a tak není divu, že k filmu tíhla od útlého věku. Jejím kmotrem není nikdo jiný než režisér Steven Spielberg, který si malou Drew nakonec vybral z dvoustovek dalších děvčátek pro svůj film E.T. – Mimozemšťan. Právě tento film, který se zapsal do srdcí milionů diváků na celém světě, dal Drew okusit všechny tváře herecké profese. 

FOTO:  Archiv TV Nova

V posledních letech Drew Barrymore seká dobrotu, ale ne vždy tomu tak bylo. Jako malá příliš neunesla slávu a řešila ji dost svérázným způsobem. Cigarety, alkohol a drogy. To vše poznala do svých třinácti let, a není proto divu, že skončila v léčebně a navíc se pokusila o sebevraždu. V následujících letech se Drew nedařilo ani v osobním životě. Neustálé rozchody a dokonce dva rozvody jí příliš štěstí nepřinesly.

Co se týká její kariéry byl pro ni přelomový rok 1995. Společně se svou obchodní partnerkou Nancy Juvonenovou založila produkční společnost Flower Films, která se podílela na takových filmech, jako jsou Charlieho andílci, Donnie Darko, 50 x a stále poprvé, Bába na zabití nebo Hudbu složil, slova napsal. Ve většině filmů Drew Barrymore i hrála. V roce 2009 její společnost produkovala film Vyfič, u které se dokonce ujala režisérské taktovky. 

FOTO:  Archiv TV Nova

Od června 2012 je Drew provdaná za Willa Kopelmana a o pár měsíců později se jim narodila dcery Olive. Zavzpomínat na roztomilou Drew Barrymore můžete už dnes od 20:20 na TV Nova ve filmu E. T – Mimozemšťan.
 

Sdílet

TOP články

Nejnovější

Nejnovější videa

Články

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady