• TV Nova
  • Flynn Carsen na vlně Indiana Jonese?

Flynn Carsen na vlně Indiana Jonese?

Flynn Carsen na vlně Indiana Jonese?
Zdroj: TV Nova

Dnes večer se na TV Nova opět vrátí oblíbený hrdina Flynn Carsen, který tentokrát zavítá do dolů krále Šalamouna. Knihovník nebojuje pouze s úhlavními nepřáteli ve svých filmech, ale i s dalším a možná slavnějším sokem, Indianem Jonesem. Možná právě proto se Flynn Carsen dopustil malého diváckého klamu, a to hned dvakrát.

V originálním anglickém názvu nenajdete jméno hrdiny, ale pouze jeho pracovní pozici, která je knihovník. To znamená, že pokud by v našich končinách došlo k doslovnému překladu, tak by se aktuální díl, který v pátek odvysílá TV Nova, jmenoval Knihovník: Návrat do dolů krále Šalamouna. Je zřejmé, že tento název by divácky příliš netáhl. 

FOTO:  TV Nova

Dalšího podvůdku se Flynn Carsen, nebo spíše jeho česká produkce dopustila, když na obalech DVD, plakátech a dalších materiálech využila font písma, který důvěrně známe od Indiana Jonese. Tato drobná úprava Flynnovi rozhodně pomohla a z obyčejného knihovníka se rázem stal neohrožený hrdina prvního kalibru. 

FOTO:  TV Nova

Přes tyto drobné podvůdky si Flynn Carsen našel své fanoušky, které si získal především svým humorem a lehce plynoucím dějem. 

Diváci se o tom mohou přesvědčit už dnes na TV Nova ve 20:20 ve filmu Flynn Carsen: Návrat do dolů krále Šalamouna.

Nova.cz
Sdílet

TOP články

Nejnovější

Nejnovější videa

Články

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady