Vyzkoušejte své znalosti! Chcete být milionářem? S legendárním Vladimírem Čechem startuje na TELCE už 3. června!

Vyzkoušejte své znalosti! Chcete být milionářem? S legendárním Vladimírem Čechem startuje na TELCE už 3. června!
Zdroj: Archiv TV Nova

Už v pondělí 3. června si diváci TELKY mohou oprášit své vědomosti a zažít napínavé chvíle u soutěžního pořadu, který se zapsal do televizní historie jako jeden z nejúspěšnějších. Napínavou znalostní soutěž Chcete být milionářem? bude TELKA vysílat od pondělí do pátku ve 20:00. Prožijte se soutěžícími radost z výhry i zklamání z neúspěchu!

Vědomostní otázky napříč všemi obory, tři nápovědy a možnost výhry až deseti miliónů korun. To jsou tři základní pilíře soutěže, která v letech 2000 až 2005 bavila český národ. Soutěž Chcete být milionářem? se díky své napínavé atmosféře, vynikajícím moderátorům (Vladimír Čech, Martin Preiss, Ondřej Hejma) a zejména možnosti vyzkoušet a vylepšit si své znalosti, stala synonymem pro klasickou televizní soutěž. Televize Nova odvysílala během pěti let celkem 422 premiérových dílů.

FOTO:  Archiv TV Nova
 
Princip televizní soutěže Chcete být milionářem? je velmi jednoduchý. Soutěžící zodpovídá celkem 15 otázek se vzrůstající náročností. S každou otázkou stoupá i finanční částka. Nejvyšší možná výhra byla stanovena na deset miliónů korun. Soutěžící má k dispozici tři nápovědy, které může využít během hry pouze jednou - 50:50, přítel na telefonu a pomoc publika.
 

Soutěž Chcete být milionářem? od pondělí do pátku ve 20:00 na TELCE. 

Sdílet

TOP články

Nejnovější

Nejnovější videa

Články

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady