Soutěž o lístky na film Velký Gatsby: Známe výherce!

Televize Nova vás zve do kina na film Velký Gatsby! Pět z vás odpovědělo správně na soutěžní otázku a získává od nás lístek pro dvě osoby na na projekci filmu Velký Gatsby, která se uskuteční 15. 5. 2013 od 20:00 v kině Cinestar Anděl, Praha

Soutěžní otázka zněla: 

Do jakého časového období je zasazen děj filmu Velký Gatsby?

a) 20. léta

b) 40. léta

c) 60. léta 

Správná odpověď je a) 20. léta


Vylosováni byli:

Pavel Šimek, Liberec

Jana Synková, Most

Dana Jakšová, Praha

Mirka Šimková, Staré Pavlovice

Martin Hladík, Praha

 

Výhercům srdečně gratulujeme a přejeme příjemný filmový zážitek.


Celý herní řád najdete ZDE.

FOTO:  Archiv TV Nova


Více o filmu Velký GatsbyFilm Velký Gatsby sleduje Nicka Carrawaye, začínajícího neúspěšného spisovatele, od chvíle, kdy na jaře roku 1922 opouští americký středozápad a přichází do New Yorku. Pro toto období jsou příznačné uvolněné mravy, skvělý jazz, bossové ilegálního obchodu s alkoholem a prudce stoupající ceny akcií. V honbě za vlastním americkým snem se Nick ubytuje poblíž rezidence Jaye Gatsbyho, tajemného milionáře pořádajícího četné večírky. Na druhé straně zátoky bydlí jeho sestřenice Daisy a její záletný manžel šlechtického původu Tom Buchanan. Nick je tak vtažen do úchvatného světa superboháčů a jejich iluzí, lásek a falešnosti. Na pozadí Nickova poznávání světa, ve kterém žije a zůstává v něm cizincem, se odvíjí příběh beznadějné lásky, cesty za splněním snů a osudové tragédie, V nadčasovém příběhu se odráží problémy a snahy moderní doby.

FOTO:  Archiv TV Nova

Jaye Gatsbyho ztvárnil držitel nominace na Oscara DiCaprio („Nespoutaný Django”, „Letec"), do role Nicka Carrawaye byl obsazen Tobey Maguire; Daisy a Toma Buchananových ztvárnili držitelka nominace na Oscara Carey Mulligan („Škola života") a Joel Edgerton; Isla Fisher a Jason Clarke byli obsazeni do rolí Myrtle a George Wilsonových a nováček Elizabeth Debicki ztvárnila Jordanu Bakerovou. Legenda indického filmu Amitabh Bachchan se objeví v roli podvodníka Meyera Wolfsheima.

FOTO:  Archiv TV Nova

Držitel nominace na Oscara Luhrmann („Moulin Rouge") režíruje 3D film podle scénáře, který podle Fitzgeraldovy knihy napsal společně s Craigem Pearcem, se kterým často spolupracoval již v minulosti.  
Sdílet

TOP články

Nejnovější

Nejnovější videa

Články

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady