• TV Nova
  • CHCEME ŽÍT S VÁMI: Jak to na koncertu vypadalo? Podívejte se na reportáž!

CHCEME ŽÍT S VÁMI: Jak to na koncertu vypadalo? Podívejte se na reportáž!

Osmnáctý ročník největší charitativní akce u nás, koncert Chceme žít s vámi, se uskutečnil dnes odpoledne v pražské O2 aréně. Velkolepý koncert tradičně pořádala Nadace Nova ve spolupráci s televizí Nova. Letošního ročníku se zúčastnilo více než sedm tisíc účastníků, hendikepovaných dětí, dospělých a jejich doprovodu.

Nadace Nova už 12 let podporuje sociálně, kulturně i zdravotně zaměřené projekty a aktivity v ČR, zároveň pomáhá lidem, kteří se ocitnou v těžkých životních situacích. Kromě charitativních akcí, jakou je i koncert Chceme žít s vámi, patří mezi pravidelné aktivity podporované Nadací Nova například i výjezdy tváří TV Nova do dětských domovů, domů seniorů, ústavů sociální péče a jiných zařízení po celé republice.


FOTO:  Archiv TV Nova

V uplynulých letech byla velkým projektem pod záštitou Nadace Nova také celorepubliková charitativní kampaň s názvem Zapište se někomu do života!, pro podporu dárcovství kostní dřeně, kterou letos doplnila preventivní osvětová kampaně proti AIDS nebo podpora psích útulků. V následujících dnech také odstartuje velká charitativní kampaň pro podporu nadačního fondu Dobrý anděl. 

Celý dokument o koncertu můžete sledovat v neděli 19. 5. od 15:25 hodin na Nově. 


Prohlédněte si fotogalerii:

Galerie


 

 

Nova.cz
Sdílet

TOP články

Nejnovější

Nejnovější videa

Články

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady