Televize Nova má v cenách TýTý 17 nominací! Děkujeme!

Televize Nova má v cenách TýTý 17 nominací! Děkujeme!

Do finálových nominací cen divácké popularity TýTý 2012 postoupilo z nominačního kola celkem 17 zástupců televize Nova. Finálové kolo hlasování poběží od 15. dubna, vyhlášení výsledků pak proběhne 27. dubna.

Televize Nova letos opět zvýšila počet finálových nominací v cenách divácké popularity TýTý 2012. Nova se tak letos může pochlubit celkem 17 nominacemi v kategoriích Osobnost televizního zpravodajství, Osobnost televizní publicistiky, Osobnost televizní zábavy, Sportovní moderátor, Herec, Herečka, Pořad roku a Seriál roku, což je více než v loňském roce.

O tom, kdo se za TV Nova dostane do finálových nominací, rozhodovali diváci v nominačním kole hlasování, které skončilo 31. března. Osobností televizního zpravodajství se tak za TV Nova mohou stát moderátoři Televizních novin Lucie Borhyová, Markéta Fialová a Rey Koranteng. V kategorii Osobností televizní publicistiky figurují Josef Klíma a Janek Kroupa, ve výběru Sportovních moderátorů pak Petr Suchoň.

Velký počet nominací ale získali i herečky a herci. Do nejužšího výběru se dostaly Zlata Adamovská, Hana Maciuchová a Dana Morávková, z herců pak Ondřej Brzobohatý, Rudolf Hrušínský a Roman Vojtek.

Velké divácké oblíbenosti se pak stále těší zpravodajské pořady Televizní noviny a Střepiny, které se probojovaly do finále v kategorii Pořad roku. Ze seriálů se ve finálovém výběru objevují stálice Ordinace v růžové zahradě 2, Ulice a seriálová novinka Gympl s (r)učením omezeným.

Stejně jako v předchozích letech bude i letos uvedena do Dvorany slávy osobnost výrazně působící v oblasti televizní tvorby. Jméno oceněného bude vyhlášeno v průběhu finálového večera, stejně jako vítěz kategorie Objev roku.

Hlasování o vítězích ankety TýTý 2012 začíná 15. dubna 2013 a bude ukončeno půlnocí 26. dubna 2013. Diváci mohou hlasovat prostřednictvím korespondenčních lístků, SMS zpráv a webových stránek www.tyty.cz, kde najdou všechny potřebné informace.
 

Sdílet

TOP články

Nejnovější

Nejnovější videa

Články

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady