• TV Nova
  • Osudy herců Dallasu: Vražda rodičů a miliony za kosmetiku

Osudy herců Dallasu: Vražda rodičů a miliony za kosmetiku

Osudy herců Dallasu: Vražda rodičů a miliony za kosmetiku

Život herců, kteří spojili svá jména s kultovním seriálem Dallas, mnohdy nevypadal jako procházka růžovou zahradou. Těžká onemocnění a tragická úmrtí – přečtěte si, kdo se s čím potýkal.

FOTO:  isifa.com


Patrick Duffy, představitel nejmladšího z bratrů – Bobbyho, se během své největší slávy stal idolem milionů žen po celém světě. Po sedmi letech se však herec rozhodl z rozjetého vlaku vyskočit a seriál opustil. Scenáristé tedy nechali krasavce Bobbyho zemřít při autonehodě. Tento počin však vyvolal reakce, které asi nikdo nečekal – hercovy obdivovatelky se se s jeho smrtí odmítaly smířit a požadovaly, aby se postava do seriálu vrátila. Scenáristé nakonec nakonec situaci vyřešili opravdu originálně – z Bobbyho smrti udělali pouhý sen jeho ženy Pamely, a herec se tak po roční absenci do seriálu vrátil. Jde o slavnou scénu, kdy se Pamela probudí a jde do koupelny, kde uvidí Bobbyho, jak si dopřává horkou ranní sprchu.


Dallas: Kdo byl největším záporákem a kdo sex symbolem?


Bobbyho návrat do seriálu však nepotěšil jen nejedno ženské srdce, ale i samotného herce. Rapidně se mu totiž zvýšil honorář, a on tak za každou epizodu Dallasu inkasoval v přepočtu asi půl druhého milionu korun, což je suma, která jistě za návrat stála. Smrt se však Patrickovi nevyhýbala ani ve skutečném životě. Když bylo Patrickovi 37 let, byli oba jeho rodiče zastřeleni při loupežném přepadení rodinné restaurace.
 


Viktoria Principal, alias manželka Bobbyho Pamela, opustila Dallas po devíti letech natáčení a vydala se na vlastní podnikatelskou dráhu. Obrovský majetek jí zajistilo především podnikání v oblasti pleťové kosmetiky. Je pravda, že na svůj věk vypadá neuvěřitelně zachovale, otázkou však je, nakolik jde o zásluhu dvacetiletého manželství s plastickým chirurgem. Během natáčení seriálu se herečka velmi sblížila s představitelem otce rodu Jocka Ewinga, kterého ztvárnil herec Jim Davis.
 
FOTO:  isifa.com


Seriál udělal z Larryho Hagmana, představitele bezpáteřního Džejára, bezpochyby hvězdu. Sláva má ale i své stinné stránky – během natáčení bojoval Hagman se silnou závislostí na alkoholu. Denně prý vypil až šest lahví šampaňského. Vydatné pití mělo za následek cirhózu jater, která mu následně musela být transplantována. Během natáčení nové série Dallasu diagnostikovali lékaři herci rakovinu hrdla, které herec v listopadu 2012 ve věku 81 let podlehl. V soukromí měl však herec k arogantnímu Džejárovi daleko. Podle přátel byl dobrosrdečný a vždy pozitivně naladěný. Role svůdníka mu byla cizí – prožil spořádaný život po boku své ženy Maj. 

Slavní herci z Dallasu: Ti ale zestárli


Linda Gray, která ztvárnila Sue Ellen, manželku Džejára, začínala svou kariéru jako modelka a herečka v reklamách, ve filmech se však nijak výrazně neprosazovala. Osudnou se jí stala až role v seriálu Dallas, která ji proslavila po celém světě. Dnes je této krásné herečce již 72 let, tento věk by ji však zřejmě nikdo z vás netipoval. Je otázkou, nakolik se o její perfektní vzhled zasloužili plastičtí chirurgové. Sama herečka jakýkoliv chirurgický zákrok odmítá. 


Nový Dallas už mluví česky! Víme, kdo nadaboval "Džejára" a spol.


Ten totiž během svého života přišel při autonehodě o své jediné dítě – šestnáctiletou dceru –, a k Vitorii tak choval silné otcovské city. Poté, co podlehl rakovině, byl pohřeben spolu s fotografií dcery Blanche i Viktorie Principal. Viktoria Principal se však v nové řadě seriálu – na rozdíl od výše zmíněné trojice herců, které mimochodem v soukromí pojí úzké přátelství – neobjeví.Charlene Tilton, drobná herečka, měřící pouhých 150 centimetrů, měla v době začátků účinkování v seriálu, ve kterém ztvárnila potvůrku Lucy, pouhých 17 let! Během natáčení měla i určité pěvecké ambice s hitem C´est la vie se dokonce dostala do čela žebříčků hitparád. V posledních letech se divákům mohla zapsat do paměti především díky účinkování v show Dancing On Ice.

 

Nova.cz
Sdílet

TOP články

Nejnovější

Nejnovější videa

Články

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady