Těšte se na pohádkové Vánoce! A na Boží hod poprvé V peřině!

Těšte se na pohádkové Vánoce! A na Boží hod poprvé V peřině!

Vánoční program skupiny Nova letos přinese svým divákům bohatou nadílku. Kromě klasických pohádek si budou moci televizní diváci vychutnat snímky napříč všemi žánry – od animovaných, muzikálových nebo akčních snímků až po slavné filmové evergreeny nebo romantické příběhy, které přispějí k vánoční pohodě v českých domácnostech.

 
Poklidné dopoledne Štědrého dne si můžete zpříjemnit sledováním pohádky Z pekla štěstí natočené Zdeňkem Troškou na základě námětu Jana Drdy (9:50) a poledne pak strávit ve společnosti rohatých čertů z pohádkové komedie Hrátky s čertem, která začíná v 12:20. Od 14:00 se pak přesunete do prostředí zasněžených krkonošských svahů půvabného dětského filmu Krakonoš a lyžníci a od 15:25 se vám představí krásná Helena Vondráčková v hudební pohádce Šíleně smutná princezna.

 V podvečer se vám poodhalí příběh odvážného kováře s dobrým srdcem Mikeše, hrdiny pohádky O statečném kováři (18:50). Sváteční pohodu Štědrého večera přinese od 20:15 do českých domácností Libuše Šafránková v hlavní roli klasické pohádky Tři oříšky pro Popelku, bez které si lze Vánoce jen stěží představit. 


Na Boží hod, tedy 25. prosince, se můžete od 16:45 pobavit u osudu tří vysloužilých vojáků v pohádkové komedii Tři veteráni. Večer pak od 20:20 TV Nova uvede televizní premiéru pohádkového muzikálu s hvězdným hereckým obsazením – V peřině, v níž hodná babička, majitelka čistírny v podání Elišky Balzerové, zbavuje peřiny zlých snů. Vše se ale zamotá ve chvíli, kdy se ztratí dědeček, ztvárněný Bolkem Polívkou, který kouzelný přístroj na čištění sestrojil… 
FOTO:  TV Nova

Na Štěpána dopoledne, tj. 26. prosince, můžete od 10:15 zjistit, Jak se budí princezny, a rozhodně si nenechte ujít ani dnes již kultovní pohádku S čerty nejsou žerty, která začne ve 20:20. Následující den vám zpříjemní pohádka Princ a Večernice (20:20) a večer 28. prosince můžete od 20:20 strávit ve společnosti krásné Nastěnky z legendární ruské pohádky Mrazík

Letos si navíc během svátků přijdou na své také fanoušci seriálu Ulice, kteří budou moci sledovat osudy svých oblíbených hrdinů i přímo na Štědrý den od 17:25 a také v dalších dnech až do 28. prosince ve standardním čase od 18:25.

Na své si přijdou i milovníci filmové klasiky. TV Nova uvede o Vánocích také divácky oblíbené snímky, které jsou již mnoho let nepostradatelnými filmovými evergreeny – Vesničko má, středisková (30. 12. od 20:20), Na samotě u lesa (24. 12. od 21:50) trilogii Slunce, seno… nebo trojici „Básníků“ od režiséra Dušana Kleina.
 

 

Pohodovou vánoční atmosféru doplní také Dovolená s Andělem (25. 12. od 13:35) či Anděl na horách (26. 12. od 13:30), Příště budeme chytřejší, staroušku (27. 12. od 13:20), Já to tedy beru, šéfe (28. 12. od 13:15), Zítra to roztočíme, drahoušku (29. 12. od 12:35) nebo Co je doma, to se počítá, pánové (30. 12. od 12:10).
 

Vychutnejte si tu pravou sváteční atmosféru s kanály skupiny Nova.

 

Sdílet

TOP články

Nejnovější

Nejnovější videa

Články

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady