Ewa Farna: Má na to být porotkyní SuperStar? Rozhodně ano!

Ewa Farna: Má na to být porotkyní SuperStar? Rozhodně ano!

První z porotců SuperStar 2013 je odhalen! Je jím jedna z neúspěšnějších českých zpěvaček současnosti – Ewa Farna. Devatenáctiletá umělkyně se pohybuje na českém hudebním nebi už šest let, během kterých si vybudovala pozici uznávané mladé zpěvačky, která rozhodně ví, co chce.

Její kariéru odstartoval v roce 2006 hit Měls mě vůbec rád, kdy bylo Ewě pouhých třináct let! V klipu jejího debutu bychom Ewu dnes možná ani nepoznali – rovnátka, ani pěšinka na boku už ale naštěstí nejsou Eviným poznávacím znamením. Od té doby uplynulo už několik let, během kterých se Ewa, samozřejmě i díky pomoci stylistů, vyloupla v krásku, která sice mění image jak chameleon, už ale ví, co jí sluší. Zpočátku to možná vypadalo, že Ewa bude jen jednou z řady hvězdiček, které se rychle objeví a stejně rychle zmizí, to se ale postupně ukázalo jako velmi špatný odhad.

 

Čtěte také:
Porotkyně SuperStar Ewa Farna z Varšavy: Pokud máte rádi hudbu, zkuste to!
Ewa Farna má novou image! Vypadá jako dvojče Marty Jandové
Farna truhlářkou: Ewo, radši zůstaň u zpívání...

 

Ewa během své dosavadní kariéry stihla vydat řadu úspěšných alb a posbírat pěknou řádku ocenění, z nichž je asi to nejvýznamnější trojnásobné umístění na třetí příčce ankety Český Slavík Mattoni. Ewa tak šlape na paty již tradiční zlaté slavici Lucii Bílé, rozhodně však nejde o rivalky, naopak – mají mezi sebou velmi pěkný vztah a Lucie je v mnoha ohledech jejím vzorem. Pro Ewu však není charakteristický jen její nádherný hlas – Ewa se celý život hlásí k polské národnosti a k protestantské víře. Nutno říct, že na obě zmíněné věci je náležitě hrdá a rozhodně se nesnaží je nijak skrývat.

 

FOTO:  Facebook official


Mladé a krásné zpěvačce se samozřejmě nevyhýbají ani milostné avantýry. Nějakou dobu bylo její jméno spojováno s hudebníkem Marcusem Tranem, který byl později dáván do souvislosti především s Martinou Gavriely. Poté Ewa chodila s o sedm let starším písničkářem Tomášem Klusem, se kterým se dala dohromady poté, co spolu v roce 2011 moderovali udílení cen Anděl. Pro velké pracovní vytížení však svůj vztah ukončili. I přesto ale zůstali přáteli a problém jim nedělá ani společná spolupráce v rámci různých festivalů. V současné době je Ewa údajně singl, a tak nezbývá než tipovat, zda i další přítel bude pocházet z hudebních vod. Během své kariéry Ewa spolupracovala s mnoha zpěváky a zpěvačkami. S Danem Bártou například nazpívala úvodní píseň k seriálu Gympl s (r)učením omezeným.

 
Podívejte se, jak jí to s Danem Bártou ladí:
 

Osmnáctý rok života byl pro temperamentní zpěvačku poměrně zlomový. Podařilo se jí získat řidičský průkaz, s čímž je však spojen nepříjemný zážitek, na který Ewa bezesporu do konce života nezapomene. Nedostatek zkušeností s řízením se snoubil s únavou a zbytkovým alkoholem a výsledkem byla autonehoda, během které se Ewě podařilo zcela zdemolovat svůj vůz. Jí samotné se naštěstí nic nestalo, trest ji ovšem neminul, a tak Ewa vyfasovala pokutu 35 tisíc a na dva roky jí byl odebrán řidičák. 


Ewa Farna vystoupila i v rámci SuperStar 2011 s Janem Bendigem:Smůla se naštěstí Ewě nelepila na paty příliš dlouho. Podařilo se jí odmaturovat s vyznamenáním, jejím snem však bylo především studium práv. Během půl roku, kdy se připravovala na maturitu a přijímací zkoušky, zpívání a koncertování ze svého programu zcela vypustila a plně se soustředila na učení. Její píle se nakonec vyplatila a Ewa byla přijata na právnickou fakultu ve Varšavě. A Ewa rozhodně není žádný troškař – přihlásila se rovnou na denní studium, které je časově velmi náročné, a tak jí nezbylo než se do polské metropole přestěhovat. Její fanoušci ale nemusí mít strach – Ewa bude ve zpívání samozřejmě pokračovat, jen je podle jejích vlastních slov lepší mít nějaká ta zadní vrátka. V současné době si Ewa ve Varšavě užívá vysokoškolského života a pracuje na nové desce, která by měla podle plánů vyjít na jaře.


I vy na to máte! Přihlaste se a staňte se novou českou Superstar! Castingy se blíží!

 

Podívejte se, jak to Ewě sluší:

Galerie

Sdílet

TOP články

Nejnovější

Nejnovější videa

Články

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady