SUPERSTAR: Známe prvního porotce! Do křesla usedne Ewa Farna!

SUPERSTAR: Známe prvního porotce! Do křesla usedne Ewa Farna!

Nová SuperStar už má svého prvního porotce! Hudební talenty v show, kterou uvedou na svých obrazovkách TV Nova a Markíza, bude hodnotit jedna z nejúspěšnějších českých zpěvaček současnosti Ewa Farna.

V cestě talentovaných zpěvaček a zpěváků, kteří půjdou za vítězstvím v hodnotě 100 000 eur a vydáním vlastní desky, bude stát členka poroty Ewa Farna. Novou éru ve svém profesním životě se talentovaná zpěvačka rozhodla spojit s nejprestižnější hudební soutěží na světě.

"Úloha porotce v SuperStar je pro mě velkou premiérou a výzvou. Ráda zkouším nové věci a tahle role bude pro mne zcela nová. Těším se na emoce, na nové dobré hlasy a na nové zkušenosti. I když jsem já konkrétně z žádné podobné soutěže nevyšla, hrozně ráda pomohu či poradím nejen mým vrstevníkům. Na hudebním trhu je místa pro dobrou muziku až až, a já se strašně ráda dočkám jakéhokoli překvapení! SuperStar je populární světová show a já se moc těším, že budu alespoň maličkou její součástí," řekla Ewa Farna.

Koukněte se, jak Ewa nazpívala úvodní song k seriálu Gympl:"Ewu Farnou jsme si vybrali proto, že patří mezi největší hudební idoly současnosti, a to napříč několika státy. Dosáhla obrovských úspěchů a pro soutěžící je její příběh velkou motivací. I když je pro ni úloha porotkyně v hudební soutěži něčím zcela novým, Ewa k ní přistupuje už nyní velmi zodpovědně a kreativně. Na spolupráci s ní se těšíme," řekl kreativní producent a režisér Pepe Majeský.

Do SuperStar se mohou talentovaní zpěváci z Česka a Slovenska hlásit od 12. října 2012. Stačí vyplnit přihlašovací formulář na portálu www.superstar2013.tv a vybrat si jeden z castingových termínů:

10. 11. 2012 Košice
Double Tree by Hilton Hotel Košice
Hlavná 1
Košice

11. 11. 2012 Banská Bystrica
Hotel LUX BB
Námestie Slobody 2
Banská Bystrica

17. 11. 2012 Ostrava
Dům kultury Akord Ostrava
Náměstí SNP 1
Ostrava Zábřeh

18. 11. 2012 Brno
Brněnské výstaviště
Kongresové centrum
Výstaviště 1
Brno

S příchodem SuperStar začne nová éra dosud neobjevených pěveckých talentů, o jejichž úspěchu rozhodne odborná porota sestavená z nejvýznamnějších osobností českého a slovenského showbyznysu. Kdo se stane SuperStar? O tom se začne rozhodovat už brzy…
 

Staňte se fanoušky ca Facebooku

Sdílet

Nejnovější videa

Články