Kelly Clarkson: Z nenápadné holky celosvětovou SuperStar!

Kelly Clarkson: Z nenápadné holky celosvětovou SuperStar!

Dalo by se říct, že je to taková holka odvedle. Není nápadně krásná, nemá parametry modelky a na ulici byste ji nejspíš přehlédli. Měří pouhých 161 cm a během svého života podstoupila laserovou operaci očí. Přesto Kelly Clarkson znají fanoušci po celém světě.

Kelly se narodila v Texasu, její dětství však nebylo příliš šťastné. Když jí bylo šest let, rodiče se rozvedli a Kelly se se svou matkou musela často stěhovat. Po studiích pracovala jako uvaděčka v kině, roznašečka koktejlů nebo telefonní spojovatelka. V hloubi duše však snila o kariéře zpěvačky. Snažila se prorazit v Hollywoodu, sháněla finance na vydání vlastního CD, vše ale bez úspěchu. Život jí změnila až v roce 2002 show American Idol, obdoba české SuperStar.


Podívejte se, jak Kelly začínala:

 

Kelly byla již během soutěže velkým favoritem, porotci i diváci poznali její velký potenciál, a Kelly tak show s přehledem vyhrála. Již na jaře roku 2003 vydala svou debutovou desku Thankful, která byla kritiky přijata velmi kladně. Během své prozatím desetileté kariéry spolupracovala s takovými hvězdami jako je Christina Aquilera, Avril Lavigne či Katy Perry a její hity jako Since U Been Gone či Because Of You se staly celosvětovými hity a vynesly Kelly do čela světových hitparád. Pomyslnou třešničkou na dortu Kellyna úspěchu bylo bezesporu získání dvou ocenění Grammy Award.

 

A takhle dnes Kelly září na koncertních prknech:
 

 

Kellyno nejnovější album Greatest Hits – Chapter 1 vyjde 19. listopadu tohoto roku a nedávno byla zpěvačka nominována na CMA Award v kategorii Zpěvačka roku. Kelly tak konečně žije svůj sen.

Sdílet

TOP články

Nejnovější

Nejnovější videa

Články

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady