Jak ušetřit na dálniční známku? Třeba díky elektřině.

Ceny dálničních známek každý rok rostou. Hledáte, kde ušetřit? Tak co třeba na elektřině?

Každý máme rádi svůj standard, a pokud se má změnit, mělo by to být k lepšímu. Samozřejmě. Jako řidiči se nenecháme opít rohlíkem a víme, jak se orientovat. Pokud jde ale o jiné produkty, jistota se pomalu vytrácí.

Lze získat například lepšího dodavatele elektřiny? A existuje něco jako elektřina v plné výbavě?

Pátrali jsme za vás. Z testovacích drah jsme se přesunuli k počítačům, abychom se podívali pod kapotu energetickým společnostem. Vítěze už známe – je to RWE. Jako jediná společnost totiž umí poskytnout elektřinu s řadou velmi příjemných výhod.

Co elektřina v plné výbavě od RWE přináší?
Tak zaprvé umí poskytnout slevu 10 % na silovou elektřinu oproti tradičnímu dodavateli v regionu.
Zařaďte dvojku, je tu další výhoda. Je jí garance nezvýšení cen do konce roku 2013. Ta zařídí, že cena elektřiny může jít jen dolů.
Tím nekončíme. Novým cílem vaší cesty budou Čestlice, kde si jako nový zákazník RWE užijete koupání v aquaparku i s celou rodinou.

A protože k autům patří adrenalin, je tu pro vás i soutěž. Na stupních pro deset vítězů, kteří přejdou k RWE do konce listopadu, se rozdává elektřina až na neuvěřitelných 10 let zdarma!

Nemusíte se spokojit s málem. Zvolte elektřinu, která je plně vybavená výhodami. Startujte do nejbližšího zákaznického centra RWE nebo volejte zdarma na 800 331 331. Více informací najdete na novi.
 

Sdílet

Nejnovější videa

Články