Podzimní schéma Novy diváci oceňují, Ordinace ovládla televizní čtvrtek

Seriál Ordinace v růžové zahradě 2 potvrdil status nejpopulárnějšího nezpravodajského pořadu v České republice. Díky němu dosáhla ve čtvrtečním prime timu Nova Group v cílové skupině 15-54 podílu na sledovanosti 43,98 %. Úspěch slavilo u diváků i čtvrteční vysílání Televizních novin, hlavní zpravodajské relace TV Nova, které dosáhlo v této cílové skupině podílu na sledovanosti ve výši 47,79 %.

Praha, 31. srpna 2012 – Impozantní čísla zaznamenal čtvrteční díl populárního seriálu Ordinace v růžové zahradě 2, který u obrazovek přivítalo 41,48 % diváků v CS 15-54. V cílové skupině 4+ pak byl jeho podíl ještě vyšší, a sice 43,24 %, což znamenalo 1 735 tisíc všech diváků (4+).

Dlouhodobě vysoký podíl na sledovanosti drží Televizní noviny na TV Nova. Jejich včerejší vydání zaznamenalo u diváků v cílové skupině 15-54 let podílu 47,79 %, Televizní noviny tak sledovalo 1 608 tisíc všech diváků (4+).

Už dnes navíc Nova svým divákům nabídne nejpopulárnější kuchařskou show na světě Master Chef, která začíná ve 20:20. V neděli se pak ve stejný čas divákům představí pilotní díl hvězdně obsazeného seriálu Gympl. V něm si hlavní role zahrály herecké legendy Libuše Šafránková a Karel Heřmánek.

Zdroj: ATO – Mediaresearch
 

Sdílet

Nejnovější videa

Články

Nestihli jste v TV

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady