Fenomenální kuchařská show je tady! MasterChef si poprvé diváci televize Nova vychutnají už v pátek

Fenomenální kuchařská show je tady! MasterChef si poprvé diváci televize Nova vychutnají už v pátek

Přichází největší souboj amatérských kuchařů z Česka a Slovenska v historii obou zemí! Už zítra 31. srpna 2012 startuje na TV Nova fenomenální kuchařská show MasterChef! Diváci si pilotní díl budou moci vychutnat ve 20:20 hodin po Televizních novinách. Pod vedením odborné poroty složené z nejvýznamnějších osobností oboru gastronomie začne boj o titul MasterChef, 1 250 000 korun a vydání prestižní kuchařky.

Souboj talentů, pozitivních i negativních emocí, přehlídka nevídaných kulinářských výtvorů z rukou amatérů, ale i pohnuté lidské osudy a trnitá cesta za splněnými sny – to všechno odstartuje už zítra večer na obrazovce TV Nova. Fenomenální kuchařskou show MasterChef budou moci diváci poprvé sledovat 31. srpna od 20:20 hodin po Televizních novinách.

O tom, komu ze soutěžících se podaří uspět a vybojovat o titul MasterChef, výhru 1 250 000 korun a vydání vlastní kuchařky, budou rozhodovat tři významné osobnosti oboru gastronomie a nekompromisní porotci: šéfkuchař Jiří Štift, který vede restauraci luxusního hotelu Mandarin Oriental v Praze, Radek Šubrt, šéfkuchař pražského restaurantu Amade a na Slovensku uznávaný odborník Martin Korbelič, který působí v bratislavské restauraci Le Monde. Pořadem bude provázet moderátorka Daniela Peštová, která je vášnivou milovnicí vaření a kulinářských trendů.

Z castingových kol, do kterých se přihlásily stovky nadšených amatérských kuchařů z Česka a Slovenska, projde velkým sítem pouhých padesát talentů. Ti, kteří přesvědčí porotu o své zručnosti, kreativitě a rychlosti v kuchyni, získají místo v prestižní finálové dvacítce.


Kuchařská show MasterChef, která je více než dvacet let světovým fenoménem, se bude vysílat každý pátek od 20:20 hodin na TV Nova. Více informací naleznou diváci na internetové stránce www.masterchefcs.tv.
 

Sdílet

Nejnovější videa

Články