FANDA JEDE V DVB-T! Nalaďte si ho i vy!

Skvělá zpráva pro všechny fandy – FANDA JEDE V DVB-T. Nejmladší z televizních kanálů skupiny Nova míří šest týdnů od svého startu do pozemního vysílání. Nalaďte si a jedeme!

V červenci se rodina televize Nova rozrostla o chlapský kanál FANDA, který byl volně dostupný na satelitních platformách kabelové a IPTV televizi. Dnes máme pro všechny skvělou zprávu – FANDA je nyní dostupný i v pozemním digitálním vysílání  Multiplex 4. Pokud naladění kanálu FANDA na vašem set-top boxu nebo televizi s DVB-T tunerem neproběhlo automaticky, postupujte podle níže uvedeného návodu a rozšiřte řady fandů.

PŘEČTĚTE SI TAKÉ:
Co na FANDOVI uvidíte na podzim

Vstupte do ovládacího menu vašeho přijímače a v části NASTAVENÍ (SETTING) zvolte LADIT (TUNE). Zde si můžete zvolit buď ladění MANUÁLNÍ (MANUAL), nebo AUTOMATICKÉ (AUTOMATIC). Pokud máte programy seřazené podle vašeho gusta, doporučujeme raději manuální ladění. Pokud jste zvolili automatické ladění, za pár chvil si už budete užívat FANDU i u vás doma. Pokud ne, je nutné, abyste ještě nastavili číslo kanálu v Multipexu 4 dle regionu, ve kterém se nacházíte. Potvrďte volbu – a je hotovo, vítejte mezi fandy!FANDA je fanouškem hezkých dívek, pořádných akcí, super seriálů, dokumentů, filmů, sportu a zábavy. Už v září se můžete těsit na filmy Hartova válka (7.9.), World Trade Center (11.9.) nebo Klub rváčů (29.9.). Uvidíte živé přenosy boxerského duelu Kličko-Charr (8.9.) a Konečný-Bajsangurov (6.10.). Nechybí zápasy UEFA Europa League (20.9.), evropské ligy (4.10.), každý týden přímé přenosy fotbalové Gambrinus ligy (každý pátek od 20:00) a hokejové Tipsport Extraligy (středa a čtvrtek od 18:30). Na říjen jsme přichystali thrillery Nejhorší obavy (10.10.), Peacemaker (17.10.) nebo Smrtící epidemie (30.10.).A to není zdaleka vše. FANDA není jen televizní kanál, ale také chlapský webový magazín. Na adrese fanda.tv přináší všechny nezbytnosti, které dělají chlapa chlapem.


Web fanda.tv tak nabídne pestrou přehlídku krásných holek, naleštěných aut, moderní techniky, zásadních sportovních událostí a veškeré televizní zábavy.

 

Sdílet

TOP články

Nejnovější

Nejnovější videa

Články

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady