Kuchařskou show MasterChef vás provede Daniela Peštová!

Kuchařskou show MasterChef vás provede Daniela Peštová!

Fenomenální kuchařskou show MasterChef, kterou na podzim uvedou na svých obrazovkách televize Nova a Markíza, bude moderovat světově proslulá modelka a milovnice vaření Daniela Peštová. Kromě soutěžících se spolu s ní v show představí i největší odborníci z oboru gastronomie u nás a na Slovensku.

„Nabídka Novy a Markízy mě zastihla nečekaně při plnění pracovních povinností v New Yorku. Přiznám se, že jsem byla velmi překvapená, protože moderování, navzdory mým několika zkušenostem s kamerou a mikrofonem, pro mě není běžnou záležitostí. Chvíli jsem váhala, ale zaměření této show je mou srdeční záležitostí, a to v podstatě rozhodlo. Mé blízké okolí o mně ví, že jsem vášnivá milovnice vaření a zdravého stravování. Kuchyně je mým oblíbeným místem a nevyhýbám se v ní ani experimentování. Už několik let sleduji kulinářské trendy. Proto být součástí této show je pro mě velkou výzvou a na MasterChef se už velmi těším,“ řekla Peštová.

 

Čtěte také:
Moderátorka show MasterChef Daniela Peštová se ohně nebojí!


Tahle kráska bude moderovat MasterChef:

GalerieKuchařská show MasterChef se stala globálním fenoménem. Už na podzim se na obrazovkách Novy a Markízy odehraje historicky největší bitva kuchařů-amatérů, kteří budou muset předvést svůj talent a odhodlání. V tříčlenné porotě zasednou uznávané osobnosti z oboru gastronomie – šéfkuchaři Jiří Štift, Radek Šubrt a Martin Korbelič. Také pro diváky bude show velkým přínosem. Budou mít možnost poznat, jak ozvláštnit a zpestřit zaběhnutou českou kuchyni a mnohdy stereotypní domácí recepty.

Vítěz soutěže získá nejen titul MasterChef, ale také více než milion korun a vydá prestižní kuchařku s vlastními recepty.

Připomeňte si také:
Fenomenální kuchařská show MasterChef se na vás těší už na podzim na TV Nova!

Sdílet

Nejnovější videa

Články