• TV Nova
  • Podzimní filmové premiéry na Nově

Podzimní filmové premiéry na Nově

Podzimní filmové premiéry na Nově

Diváci TV Nova se mají na podzim skutečně na co těšit. Jsou pro ně přichystány jak české, tak světové filmové premiéry, které rozhodně stojí za vidění.

ČESKÉ PREMIÉRY


Kawasakiho růže
Renomovaný psychiatr má u příležitosti výročí založení republiky převzít významné státní ocenění. Právě tento slavnostní akt se stane katalyzátorem událostí, které na povrch vyplaví hříchy minulosti, jež mu mohou zlomit vaz.

 


 

V peřině
Víte, kde se skrývají pěkné i zlé sny? Přece v kouzelném příběhu, v reálném světě, kdy se ještě dětské pokojíčky plnily hračkami a ne plazmovou televizí nebo DVD přehrávačem. A samozřejmě také v peřině, do které je spolu s hlavními hrdiny vtažen i divák.
 

 

Nevinnost
Cesta z vrcholu na absolutní dno může být velmi rychlá. Někdy stačí jediná věta a všechno, co jste dosud budovali, se zhroutí jako domeček z karet. Uznávaný lékař čelí obvinění ze zločinu. Ze dne na den vyměnil dobrou adresu za celu ve vazební věznici, odkud se nevina prokazuje hodně těžko.

 

 

ZAHRANIČNÍ PREMIÉRY


Sherlock Holmes
Nové dynamické zpracování nejznámějšího díla Sira A. C. Doyla přináší Holmesovi a jeho věrnému partnerovi Watsonovi poslední výzvu. Ukáže se, že detektivovy bojové schopnosti jsou stejně tak smrtící jako jeho pověstný intelekt. Obojího bude zapotřebí při odhalování spiknutí, které by mohlo zničit celou zemi.

 

 

Bejvalek se nezbavíš
Fotograf celebrit Connor Mead miluje svobodu, legraci a ženy, a to právě v tomto pořadí. Naopak jeho bratr Paul je romantik, který se hodlá oženit. Jenže Connorova parodie na romanci těsně před slavnou událostí se ukáže být vražednou. Naštěstí zasáhne duch jeho zemřelého strýčka Wayna.

 

 

Sexy 40
Sandy je příkladná matka, která žije jen a jen pro svou rodinu. Život se jí obrátí naruby, když zjistí, že jí manžel podvádí s kamarádkou. Rozhodne se postavit na vlastní nohy a začít znovu, když jí nečekaně do života vstoupí o 15 let mladší mladík Aram.

 

 

Zatím spolu, zatím živí
Restaurátorka starých aut June se osud-nou náhodou ocitne po boku problematického tajného agenta Roye, o němž se jeho šéfová a kolegové domnívají, že přešel na druhou stranu. Suverénní hrdina má nebezpečné a riskantní situace pod kontrolou, avšak pronásledovatelé z řad CIA jsou neúnavní.

 

 

Jak vycvičit draka
Vikingský teenager je typický zneuznaný outsider. Jeho velkým přáním je zabít draka, jeho okolí mu však dává najevo, že na to nemá. Tento handicap se mu nakonec podaří převrátit ve výhodu, pomůže zraněnému drakovi, skamarádí se s ním a pochopí, že draci nejsou tak zlí.

 

 

2012
21. prosince 2012 má nastat podle Mayského kalendáře konec světa. Oceány se slejí v jeden a litosferické desky udělají z povrchu Země postapokalyptickou krajinu. Jackson Curtis je jedním z lidí, jež se snaží zachránit své blízké a utéct do bezpečí. Ovšem kde na Zemi bude bezpečno?

 

 

Transformers: Pomsta poražených
Mimozemští roboti měnící se v pozemská auta jsou zpátky. Bitva o Zemi sice skončila, ale válka o vesmír teprve začíná. Naše planeta ukrývá mocný artefakt, jehož ovládnutí může té či oné straně přinést defini-tivní vítězství.

 

 

Star Trek
Slavná Enterprise se pyšně vznáší ve vesmíru. Neznámý vetřelec zničí tři mohutné klingonské lodě a kapitán James T. Kirk na palubě zbrusu nové hvězdné lodi se snaží zastavit mimozemského vetřelce na jeho ne-odvratné cestě k planetě Zemi.

 

 

Souboj titánů
Lidé zanevřeli na bohy a jejich krutovládu a po-vyšují se nad ně. To se ovšem na Olympu nikomu nelíbí. Vládce bohů Zeus i jeho bratři volají po příkladném potrestání zpupného krále Kéfea a jeho ženy. Hádés má navíc své vlastní plány, chce při této příležitosti svrhnout Dia a zmocnit se vlády.

 

 

Shrek: Zvonec a konec
Shrek se samozřejmě zase dostane do potíží. Upíše se skřetu Rampelníkovi k výměně jednoho dne ze svého rodinného života za den, kdy si zase může užívat staromládenecký zlobří život. Skřet ho převeze a vybere den, kdy se Shrek narodil.

 

 

Harry Potter
Legendární série o čarodějnickém učni Harry Potterovi.
Harry Potter a Fénixův řád
Harry Potter a Princ dvojí krve
Harry Potter a vězeň z Azkabanu
Harry Potter a Ohnivý pohár
Harry Potter a tajemná komnata
Harry Potter a Kámen mudrců

  

 

 

Nova.cz
Sdílet

TOP články

Nejnovější

Nejnovější videa

Články

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady