• TV Nova
  • Nova představila podzimní schéma: Máme pro vás spoustu novinek!

Nova představila podzimní schéma: Máme pro vás spoustu novinek!

Letošní podzim bude na novinky opradu vydatný a vy se máte rozhodně na co těšit. Už brzy se na vašich obrazovkách objeví nový seriál Gympl, legendární kuchařská show Master Chef a na obrazovky se vrátí i publicistický pořad Na vlastní oči.

Podívejte se, jak to na tiskové konferenci vypadalo:

GalerieSERIÁLY NA NOVĚ

Gympl s (r)učením omezeným:
Učitelský sbor plný pestrých charakterů, romantika, svébytný humor i drsnost školního prostředí, studentské trable i nikdy nekončící problematika vztahů rodičů, dětí a učitelů – kdo by tento osobitý, často vtipný a někdy krutý svět neznal? Seriál Gympl s (r)učením omezeným, který uvede TV Nova už na podzim, přenese televizní diváky zpátky do světa školních lavic, který kdysi důvěrně znali nebo se v něm, ať už jako rodiče, učitelé nebo studenti, pohybují dodnes…

Seriál představí v netradičních rolích české herecké legendy a další populární osobnosti showbyznysu. Každý týden se budou diváci prostřednictvím televizních obrazovek setkávat například s rezignovaným ředitelem Matulou v podání Karla Heřmánka nebo s dobráckou učitelkou Eliškou ztvárněnou Libuší Šafránkovou. Zpátky do školy se díky Gymplu s (r)učením omezeným vrátí také Zuzana Bydžovská, Milan Šteindler, Václav Vydra, Kristýna Leichtová, Marta Jandová nebo Lucie Benešová a mnoho dalších. Vedle hereckých špiček se představí i řada mladých talentů – Jáchym Kraus, Jan Maršál nebo Tereza Nvotová. Více zde!Ordinace v růžové zahradě 2
Nejsledovanější seriál současnosti, vstupuje do osmé sezóny a možná právě proto, že zpříjemňuje divákům úterní a čtvrteční večery už řadu let, stále patří k nejsledovanějším pořadům televize Nova. A i v nové sezoně se mají diváci na co těšit. Scenáristé připravili napínavé příběhy a zápletky plné emocí a zvratů, které ovlivní životy hlavních hrdinů. Navíc se i v seriálu objeví několik nových postav. Více na oficiálních stránkách ordinace.nova.cz!


Ulice
Nejsledovanější denní seriál se vás znovu chystá pobavit, dojmout i rozesmát v tradiční čas - totiž každý všední den v 18:30. Ulice začíná už svou osmou sezónu, a i když představí řadu nových postav, můžete se těšit na nové strhující příběhy svých oblíbenců, třeba Miriam Hejlové, pana Peška, Aničky a Bedřicha Liškových nebo Lumíra. Kompletní info na stránkách ulice.nova.cz.


Helena
Úspěšný rodinný sitcom je zpět. Televize Nova připravila druhou sérii, která i tentokrát přinese situační humor vycházející z úskalí rodinného života, hádek a následného usmíření. A také dva nové herce, půvabnou Petru Hřebíčkovou a talentovaného Filiap Antonia. Druhá řada seriálu, který na jaře 2012 sledovalo pravidelně v průměru přes 1 milion diváků, poodhalí i minulost hlavních postav Heleny a Dana, poznáme jejich rodiče a nebudou chybět ani hádavé Musilovy dcery. Nechte se i na podzim bavit životem jedné (ne)obyčejné rodiny! Další informace o seriálu na helena.nova.cz!

POŘADY NA NOVĚ

Masterchef
Fenomenální kuchařská show MasterChef poprvé vstupuje do Česka a na Slovensko! Televize Nova a Markíza už na podzim představí formát, který se stal celosvětovou legendou. Vášeň pro jídlo, odvaha, talent a odhodlání změnit svůj život – to jsou základní vlastnosti těch nejlepších českých a slovenských amatérských kuchařů, kteří budou týdny pod dozorem odborníků z oboru gastronomie bojovat o titul MasterChef. Více o úspěšném formátu zde!

Na vlastní oči
Legenda je zpět! Tým pořadu Na vlastní oči intenzivně pracuje na přípravě reportáží, jejichž cílem je odkrýt pozadí mnoha zajímavých kauz. Prestižní publicistický pořad, stejně jako v minulosti, poodhalí kriminální kauzy, korupční jednání úředníků i politiků, upozorní na neetická jednání v nejrůznějších sférách a vnese zlom do lidských osudů, které se zdánlivě nedaly zvrátit. Více o pořadu ZDE.

FILMY NA TV NOVA

Bude to nabitý podzim: V české premiéře uvidíte Hřebejkovy filmy Kawasakiho růže a Nevinnost nebo 3D muzikál V peřině. Široké plejádě zahraničních premiér budou dominovat sci-fi Star Trek, 2012 a Transformers: Pomsta poražených, potěší ale i animáky Jak vycvičit draka a Shrek: Zvonec a konec anebo divácké jistoty Souboj titánů či Sherlock Holmes. Vrátí se i série o Harry Potterovi.Více informací zde!

DALŠÍ KANÁLY SKUPINY NOVA

Mužský kanál FANDA přinese po úspěšném startu řadu sportovních přenosů, například i z fotbalové Gambrinus ligy, tvrdé zápasnické show, prvotřídní filmy, oblíbené seriály, ale i luxusní erotiku. Více na mužském portálu Fanda.tv

NOVA CINEMA se chystá na podzim filmových hitů. Kromě filmů Underworld: Evolution, Speed Racer, Bastardi nebo V Bruggách uvidíte i skvělé seriály Amazing Race, Dva a půl chlapa a Perníkový táta. Kompletní info zde.

Hudební televize MTV přinese druhou řadu Nešiky, úspěšnou show Snooky & Jwoww i nové řady kultovních seriálů. Nemůže chybět ani exkluzivní Backstage z nejdůležitějších hudebních akcí. Kompletní info na stránkách MTV!

Řadu novinek přinese i online portfolio webů skupiny Nova. Mimo jiné se ještě hlasitěji o slovo přihlásí bulvární magazín Prásk.tv a gastroportál Poklička.tv. Více zde.

Nova.cz
Sdílet

TOP články

Nejnovější

Nejnovější videa

Články

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady