• TV Nova
  • Fenomenální kuchařská show MasterChef už na podzim na TV Nova

Fenomenální kuchařská show MasterChef už na podzim na TV Nova

Fenomenální kuchařská show MasterChef poprvé vstupuje do Česka a na Slovensko! Televize Nova a Markíza už na podzim představí formát, který se stal celosvětovou legendou.

Vášeň pro jídlo, odvaha, talent a odhodlání změnit svůj život – to jsou základní vlastnosti těch nejlepších českých a slovenských amatérských kuchařů, kteří budou týdny pod dozorem odborníků z oboru gastronomie bojovat o titul MasterChef.

 

 

Napříč světovou kuchyní
Historicky největší bitva kuchařů-amatérů povede přes velké množství náročných zkoušek. Soutěžící budou muset dokázat odborné porotě, která je sestavena ze tří uznávaných osobností oblasti gastronomie, že si jejich talent poradí se záludnostmi mnoha světových kuchyní. Spolu s kuchaři nahlédnou televizní diváci do receptů ze všech koutů světa. Zvládnout ale budou muset adepti na vítěze například i dezerty nebo zdravou stravu.

 

Inspirace pro nové sexy chutě
Nejen pro soutěžící bude kuchařská show zkušeností k nezaplacení, MasterChef obohatí také televizní diváky. Ti budou mít možnost poznat, jak lze ozvláštnit a zpestřit sice ověřené a zaběhnuté, ale mnohdy stereotypní domácí recepty. Může být svíčková sexy? MasterChef přinese zcela nový pohled na vaření a dodá odvahu opustit konzervativní českou kuchyni.

 

 

Milionář v kuchyni
Fenomenální show MasterChef může změnit život všem, kteří našli odvahu předvést svůj kuchařský talent před oběma národy. Vítězem se stane ale pouze ten nejlepší. Jako výhru získá titul MasterChef, uznání gastronomických expertů, ale také peněžní odměnu více než milion korun (50 000 eur) a vydá prestižní kuchařku se svými recepty.

 

Nova.cz
Sdílet

TOP články

Nejnovější

Nejnovější videa

Články

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady