• TV Nova
  • Podzimní novinky webových portálů TV Nova

Podzimní novinky webových portálů TV Nova

Podzimní novinky webových portálů TV Nova

Zajímá vás, co na vás čeká od podzimu nového? Tady je přehled všech novinek, které webové portály Novy nabídnou.

Na podzim se objeví na našich portálech řada novinek, které jistě oceníte. Jako první je tady novinka portálu TN.cz, a to je rubrika "Na vaší straně.“ Čtenáři zde najdou inspiraci a rady, jak zvládat byrokracii na úřadech. Poradíme, jak postupovat v případě odhalení korupce, či jaká vůbec máme práva.

Nova News je součást zpravodajského portálu TN.cz. Jedná se o internetový kanál, který čtenářům nabízí to nejlepší ze zpravodajského a publicistického obsahu TV Nova a TN.cz. Zároveň také nabízí to nejlepší z archivu TV Nova. Čtenář si může prohlédnout ta nejlepší videa nejen z TN.cz, ale i z dalších webů CET 21.

Portál pro dívky Krasna.cz se snaží zapojovat své čtenářky do tvorby obsahu, a to chce ještě více prohloubit. Šanci tak dostanou nové blogerky a blogeři, kteří rozšíří dosavadní třicetičlenný tým píšících autorů. V rubrice "Vaše tvorba“ budou uveřejňovány klasické články, ale i povídky a další texty čtenářek portálu. Novinkou pro podzim bude také průvodce začátkem školy, který se zaměří především na dívky nastupující na střední školu či vysokou školu a čekají je nová setkání, nová přátelství. Portál nezapomene poradit, jak upravit vlasy do tanečních, či jak vybrat šaty na maturitní ples.

Doma.cz nabízí moderním ženám novou rubriku, která se jmenuje "Módní policie v ulicích,“ kde nepůjde jen i to, jak jsou oblečené české celebrity, ale redaktorky vyrazí také do ulic, aby zjistily, co skutečně české ženy nosí. Zároveň zde od podzimu přibudou další nové poradny, ve kterých ženy najdou pomoc odborníků. Projekt Babí léto, který startuje také na podzim, bude porovnávat to, jak starší generace prožívaly vztahy, co byly módní trendy, co ženy vařily, nebo jak se postupně proměňovaly postoje k různých společenským otázkám.

Magazín Prask.tv každá den přináší noviny ze světa celebrit, kuriozity, ale také zajímavé příběhy každodenního života. V pravidelných rubrikách čtenáři naleznou nejen módní policii, ale také aktuality ze světa šoubyznysu. Prask.tv bude ve spojení s hvězdami pomocí on-line videochatu.

 Portál Poklicka.tv je absolutní novinou internetového portfolia CET 21. Určen bude milovníkům vaření a zároveň bude přinášet cenné rady kuchařům – amatérům, jak nejjednodušeji a přitom chutně uspokojit chutě každého člena rodiny. Prostor dostanou i čtenáři, kteří budou moci zasílat své recepty či rady a také bude možné ohodnotit recepty jiných. Spolupráce s ostatními portály TV Nova je samozřejmostí.

Nova.cz je vstupní brána do světa televize. Na podzim se můžete těšit na zavedení do zákulisí natáčení oblíbených seriálů jako Ulice či Ordinace v růžové zahradě 2. Připraveny budou reportáže se zajímavými informacemi. Diváky také seznámíme s novýmn seriálem Nova – Gympl s (r)učením omezeným. Dozvíte se kompletní informace o seriálu i hereckém obsazení. Nejen pro milovníky vaření bude show MasterChef. Portál vás zavede do záběrů, které se na obrazovku nedostanou.

Dalším je portál Vybereme.cz, který pomáhá lidem snižovat životní náklady. Hlavní výhodou je jistě systém všech slev na jednom místě, rejstřík firem ze „Zlatých stránek“, on-line sjednání nových smluv pro plyn, elektřinu, cestovní pojištění a povinné ručení. Zároveň se také v případě pojištění a energií mohou uživatelé zdarma poradit i s expertem na telefonu.

Voyo.cz

Neomezený přístup do knihovny obsahující více než tisíc českých i zahraničních filmových titulů, seriálů, pořadů TV Nova, živé vysílání i sportovní přenosy – to vše si mohou dopřát uživatelé, kteří si na Voyo.cz pořídí unikátní službu založenou na principu měsíčního předplatného. Za poplatek 189 Kč získají přístup do databáze s neomezeným počtem přehrání bez reklamních sdělení a legálně.

Nova.cz

Brána do světa televize Nova a oficiální stránky, které poskytují exkluzivní informace o seriálech vlastní tvorby, videa ze zákulisí, vystříhané scény, to nejlepší z uplynulých epizod a přehledný televizní program. Návštěvníci Nova.cz mají možnost on-line chatů se svými oblíbenými herci a známými osobnostmi. Součástí portálu je i MTV, Nova Cinema, FANDA, Nova Sport a hry.nova.cz.

Prask.tv

Společenský online magazín Prásk přináší čtenářům každý den ty nejlepší zprávy ze světa šoubyznysu, kuriozity, zajímavosti ze života celebrit, ale i zajímavé příběhy každodenního života. Čtenáři na stránkách naleznou články, které se budou věnovat tomu aktuálnímu, co se ve světě šoubyznysu právě děje, on-line videochaty s hvězdami a módní policií.

Fanda.tv

Internetový portál pro fanoušky bojových sportů, adrenalinu, zbraní, posilování a krásných žen. Zároveň také přináší informace p všech zajímavých pořadech nového televizního kanálu FANDA. Nabídne hitech vychytávky, poradí čtenářům, jak zlepšit svou kondici. Pro fanoušky rychlé jízdy a moderních aut bude mít připraveny ty nejlepší novinky a nebudou chybět ani články s vojenskou tématikou. V rubrice RedNews čtenáři najdou vzrušující „nahé zprávy,“ oblíbené Kočky dne a další sexy dívky.

TN.cz

Zpravodajský portál televize Nova je zaměřen na aktuální události z České republiky i ze světa. TN.cz rozšiřuje a doplňuje Televizní noviny. Čtenáři na webu najdou lineární kanál Nova News, který nabízí přímé videopřenosy z důležitých domácích i zahraničních událostí a živé vysílání všech zpravodajských relací. Součástí portálu jsou i podrobné informace a počasí a rubrika Na vaší straně.

Doma.cz

Doma.cz přináší zajímavosti a novinky z oblasti zdravého životního stylu a péče o zdraví, nové trendy ze světa módy, tipy a rady, jak o sebe pečovat, jak se líbit mužům či novinky ze světa šoubyznysu a rozhovory s celebritami. Doma.cz najde odpověď na každou otázku, která trápí čtenářky. V poradnách na Doma.cz odpovídají lékaři sexuologové, psychologové a další odborníci.

Krasna.cz

Píše o všem, co zajímá mladé holky: móda, kosmetika, hubnutí, kluci, kamarádky, celebrity. Krasna.cz pomáhá dívkám orientovat se nejen ve světě módy, ale radí jim i s jejich vztahy a problémy. Atraktivní možností pro čtenářky je to, že ony samy se mohou stát autorkami webu.

Poklicka.cz

Je portál, který je určen nejen milovníkům vaření, ale přináší také cenné rady kuchařům – amatérům, jak co nejkvalitněji a přitom jednoduše uspokojit každodenní chutě celé rodiny. Inspiraci přináší nejen redakce, ale i čtenáři, kteří mají možnost podělit se s ostatními o vlastní recepty a vzájemně si je hodnotit. Poklicka.cz se zaměřuje na praktickou, rychlou a levnou přípravu jídel z dostupných informací.

Blog.cz

Blog.cz je největší publikační systém v České republice. Blogerem a provozovatelem stránek se může stát každý, a to i když nemá znalost programování nebo webdesignu. Zde si najde zábavu každý uživatel internetu a to ať už ho zajímají nevšední názory, neotřelé nápady, nebo unikátní rady.

Vybereme.cz

Komerční služba Vybereme.cz, která lidem pomáhá snižovat životní náklady. Uživatelé mohou porovnat zboží, slevy, energie a pojištění od několika dodavatelů a na základě výsledků si vybrat toho, jehož cena je nejpříznivější. V případě pojištění a energie se mohou zdarma poradit i s expertem na telefon.

Mediafax.cz

Portál vytváří kvalitní a seriózní zpravodajství orientované na ekonomické, politické a byznys zprávy z domova i se zahraničí. V souvislosti s aktuálním děním přináší zajímavé komentáře a názory redaktorů i nezávislých odborníků.

ICQ

Legendární komunikační nástroj ICQ v plnohodnotné aplikaci na PC integrovaný do webových stránek skupiny Nova a mobilních zařízení. Samozřejmostí je bezplatné posílání SMS, možnost využití audio/video hovorů a chatování s přáteli z Facebooku nebo Gtalku.

Dobyvatel.cz

Jedná se o českou variaci webové strategické hry Conquistador, v níž hráči virtuálně dobývají kraje České republiky a poměřují své znalosti z různých oborů, jako historie, geografie, umění, atd. Po dokončení každé hry Dobyvatel uživatelé získají body, které mohou v aukci proměnit za hodnotné ceny nebo vylepšení.

PokerFan.cz

Vše o pokeru – tipy, triky, videa, pokerové osobnosti, on-line zpravodajství z turnajů, slovníček a mnoho dalšího. Magazín o pokeru je zaměřen převážně na začínající a mírně pokročilé hráče, zkrátka nepřijdou ani jejich zkušenější kolegové. PokeFan.cz vás seznámí s pravidly i základními principy a dozvíte se, jak nejlépe vstoupit do světa on-line pokeru.

Galerie.cz

Online aplikace, která nabízí registrovaným uživatelům 5 GB místa pro jejich fotografie.

Nova.cz
Sdílet

TOP články

Nejnovější

Nejnovější videa

Články

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady