• TV Nova
  • Zpátky do lavic! Seriál GYMPL s (r)učením omezeným míří na obrazovky

Zpátky do lavic! Seriál GYMPL s (r)učením omezeným míří na obrazovky

Učitelský sbor plný pestrých charakterů, romantika, svébytný humor i drsnost školního prostředí, studentské trable i nikdy nekončící problematika vztahů rodičů, dětí a učitelů – kdo by tento osobitý, často vtipný a někdy krutý svět neznal?

Seriál Gympl s (r)učením omezeným, který uvede TV Nova už na podzim, přenese televizní diváky zpátky do světa školních lavic, který kdysi důvěrně znali nebo se v něm, ať už jako rodiče, učitelé nebo studenti, pohybují dodnes…

FOTO:  TV Nova


Svůj problém se špatnou pověstí jedno maloměstské gymnázium prohrává. Vše došlo tak daleko, že má před sebou pochybná střední škola poslední rok své existence. Situace se zdá být neřešitelnou. Muselo by se totiž stát „něco“ natolik zásadního, aby bylo blížící se zrušení odvráceno. Cesta k takovému cíli je ale trnitá a naděje na zázrak se den za dnem snižuje. Ředitel školy se rezignovaně oddává alkoholu, učitelský sbor je rozdělený na několik táborů a více než o výuku se zabývá konflikty uvnitř.

VŠE ZAČÍNÁ U ADAMA

Klíčovým okamžikem skomírající střední školy je den, kdy přichází na gymnázium mladý učitel Adam Kábrt, kterého hraje Ondřej Brzobohatý. Vypadá to, že bude učitelský sbor „bohatší“ o outsidera, kterého provází pověst stejně záporná jako pověst zdejší školy. Svérázné vyučovací metody, despekt k autoritám a někdy až příliš drsný přístup ke kolegům i studentům jeho špatnému jménu příliš nepřidají. Kdy přijde Adam o zbytek iluzí, je, zdá se, jen otázkou času.HVĚZDY, ZPÁTKY DO ŠKOLY!Seriál Gympl s (r)učením omezeným představí v netradičních rolích české herecké legendy a další populární osobnosti showbyznysu. Každý týden se budou diváci prostřednictvím televizních obrazovek setkávat například s rezignovaným ředitelem Matulou v podání Karla Heřmánka nebo s dobráckou učitelkou Eliškou ztvárněnou Libuší Šafránkovou. Zpátky do školy se díky Gymplu s (r)učením omezeným vrátí také Zuzana Bydžovská, Milan Šteindler, Václav Vydra, Kristýna Leichtová, Marta Jandová nebo Lucie Benešová a mnoho dalších. Vedle hereckých špiček se představí i řada mladých talentů – Jáchym Kraus, Jan Maršál nebo Tereza Nvotová.


 
Nova.cz
Sdílet

TOP články

Nejnovější

Nejnovější videa

Články

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady