Potvrzeno! Daniela Šinkorová si zahraje v seriálu Gympl týranou manželku!

Potvrzeno! Daniela Šinkorová si zahraje v seriálu Gympl týranou manželku!

Daniela Šinkorová kývla na nabídku role v nově připravovaném seriálu televize Nova Gympl. Ten uvidí diváci na obrazovce už na podzim.

„Je to opět velká výzva. Typ role, kterou jsem ještě nehrála. Navíc je to téma, které rezonuje ve společnosti, jen se o něm málo mluví nahlas. Jsem ráda, že prostřednictvím seriálu poukážeme na tichý a zákeřný problém – týrání žen v domácnosti,“ řekla herečka. V seriálu ztvární manželku tyrana, od kterého uteče se dvěma dětmi, a bojí se, že ji najde. A on ji najde! „Bude to stejně tak romantické jako později děsivé. Myslím, že můj seriálový manžel v úchvatném pojetí Kamila Halbicha způsobí mnohým divákům minimálně husí kůži," prozradila Šinkorová.

Koukněte se na zbrusu nový videoklip k seriálu Gympl!

Nový původní seriál televize Nova zavede diváky už na podzim zpět do školních lavic, do prostředí, které všichni důvěrně známe. Seriál bude vyprávět o vzájemných vztazích rodičů, dětí a učitelů, ale také o soukromých osudech hlavních hrdinů. Seriál se bude pyšnit hvězdným hereckým obsazením – představí se v něm Libuše Šafránková, Karel Heřmánek, Ondřej Brzobohatý, Zuzana Bydžovská, Milan Šteindler, Václav Kopta a mnoho dalších.
 

Sdílet

Nejnovější videa

Nestihli jste v TV

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady