Letní podvečery na TV Nova budou patřit Grilování s Vodouchem

Letní podvečery na TV Nova budou patřit Grilování s Vodouchem

17. července ve 21:25 se na obrazovkách TV Nova poprvé objeví nový letní pořad Grilování s Vodouchem. Kuchař Ivan Vodochodský bude v průběhu léta společně se známými tvářemi grilovat na všechny možné způsoby. Vodouchovo pozvání přijali herci Rudolf Hrušínský, Petr Rychlý, Pavla Tomicová, sourozenci Gondíkovi, Richard Tesařík a mnoho dalších.

Praha, 17. července 2012 – Prázdninové podvečery budou patřit novému zábavnému pořadu. Grilování s Vodouchem přinese kromě netradičních tipů a rad na grilování také zábavu a zajímavá setkání. Letní speciál nabídne grilovací recepty z masa, ryb, brambor, ovoce, zeleniny a z mnoha dalších surovin.

„Diváci se mohou těšit v první řadě na kvalitní, ale zároveň levné grilování, na tipy, jak si udělat grilovací pohodičku na zahradě. Češi jsou grilovací národ, ale většina jich bohužel griluje špatně, takže si ukážeme základní postupy, rady a tipy jak správně, efektivně a jednoduše grilovat,“ říká autor a moderátor pořadu Ivan Vodochodský.

Ivan Vodochodský s Kristýnou LeichtovouV prvním díle grilování, nesoucím se v duchu hesla „za málo peněz hodně muziky“, předvede Ivan Vodochodský recepty ze surovin, které má běžná rodina obvykle vždy k dispozici. Hosty prvního dílu budou Kristýna Leichtová s Ladislavem Ondřejem. V dalších dílech se diváci mohou těšit například na recepty, které uspokojí pořádné chlapské chutě i mlsné dětské jazýčky nebo tipy pro přípravu lehkých a zdravých dobrot na grilu.

Ivan Vodochodský s Ladislavem Ondřejem

Více informací o pořadu naleznete na stránkách grilovani.nova.cz

Rudolf Hrušínský

Sdílet

TOP články

Nejnovější

Nejnovější videa

Články

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady