Vysoká návštěvnost portálu FANDA.tv

Vysoká návštěvnost portálu FANDA.tv
Zdroj: FANDA

V sobotu 14. července 2012 odstartoval své vysílání FANDA - nový, mužsky orientovaný televizní kanál skupiny Nova – a ještě ten samý den dosáhly jeho internetové stránky FANDA.tv vysoké návštěvnosti. V průběhu soboty navštívilo web více než 46 tisíc unikátních návštěvníků (RUestů), počet zhlédnutých stránek dosáhl téměř 950 tisíc. V prvním týdnu existence ho tak celkově navštívilo více než 120 tisíc unikátních návštěvníků (RUestů). Na portálu FANDA.tv najdou čtenáři nejen informace o novém kanálu FANDA, ale i články s technickými, sportovními nebo lechtivými tématy.

Praha, 16. července 2012 – Současně s novým, mužsky zaměřeným kanálem FANDA byl spuštěn také portál FANDA.tv, který zaznamenal v sobotu 14. července 2012 rekordní návštěvnost. Webové stránky navštívilo během soboty 46 298 tisíc unikátních návštěvníků. Počet zhlédnutých stránek dosáhl téměř 950 tisíc.

Na stránkách FANDA.tv najdou návštěvníci kromě programu a informací o FANDOVI také magazín se zajímavými reportážemi, videi, fotografiemi a krásnými ženami. Uživatelé si můžou přečíst články na témata: Tech & Cars, Fight & Gym, Sport, Military a Zajímavosti. Svou kategorii budou mít na FANDA.tv i RedNews. FANDU diváci najdou také na Facebooku (facebook.com/FANDAtv).
 

Sdílet

TOP články

Nejnovější

Nejnovější videa

Články

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady