Kdo je kdo? Poznejte postavy a jejich představitele

Kdo je kdo? Poznejte postavy a jejich představitele
Zdroj: Oficiální zdroj

Připravili jsme pro vás stručné charakteristiky klíčových hlavních i vedlejších postav romantického seriálu Druhý život, abyste lépe vklouzli do děje, než se sami začnete orientovat.

Herec Branislav Deák jako Daniel Kráľ

FOTO:  Oficiální zdroj

Charismatický architekt po tragické havárii navždy přišel o svou milovanou manželku, zbyla mu jen jejich malá dcerka Barborka. V jeho srdci je však ještě místo na další lásku.

 

Herečka Jana Lieskovská jako Anna Zemanová

FOTO:  Oficiální zdroj

Krásná učitelka přichází do nové školy, kde si oblíbí žačku Barborku a kromě ní pozná i jejího otce Daniela, se kterým si padne do oka.

 

Herečka Emma Tarageľová jako Barborka Kráľová

FOTO:  Oficiální zdroj

Sympatickou školačku pohltil smutek po tom, co prožila jednu z nejbolestivějších věcí v životě, při nešťastné havárii jí zemřela máma. Příchod nové učitelky ale všechno změní. Díky ní má opět důvod se smát.

 

Herečka Milena Minichová jako Andrea Jančovičová

FOTO:  Oficiální zdroj

Sexy zpěvačka nosí zlato spíše na sobě nežli v hrdle. Mrcha, která se nezastaví před ničím a nikým. Nic ji nepotěší víc než konec vztahu mezi Danielem a Annou. A o to se s radostí bude snažit.

 

Herečka Kristína Svarinská jako Lenka Jančovičová

FOTO:  Oficiální zdroj

Půvabná sestra zákeřné Andrey a její pravý opak – netouží po penězích, jen po upřímné lásce. Má dobré srdce a velký smysl pro spravedlnost.

 

Herec Kamil Mikulčík jako Viktor Kráľ

FOTO:  Oficiální zdroj

Bohémský bratr Daniela je talentovaný malíř, většinu věcí však nedotáhne do konce. Miluje párty, ženy, sex, alkohol a lehké drogy. A jeho láskou bude také sestra Andrey Lenka.

 

Herečka Eva Pavlíková jako Klaudia Kamencová

FOTO:  Oficiální zdroj

Rázná matka Danielovy zesnulé manželky je přesný příklad ziskuchtivého člověka – když má před sebou vidinu peněz, je schopna jít i přes mrtvoly. Vnučka Barborka jí připomíná její nebohou dceru Janu.

 

Herec Ivan Romančík jako Mikuláš Zeman

FOTO:  Oficiální zdroj

Obětavý a starostlivý otec Anny, učitel v důchodu, je plný životních moudrostí. I on však poznal odvrácenou tvář života . Po smrti manželky upadl do melancholie a přestal se o sebe starat. A tak se Anna rozhodla přestěhovat se  k němu z Prahy a postavit ho zpět na nohy.

 

Herečka Zuzana Porubjaková jako Ilona Kamencová

FOTO:  Oficiální zdroj

Trochu střelená sestřenice Jany – Danielovy zesnulé manželky, která zemřela při autonehodě. Drzá, ale správná ženská, která vypomáhá Danielovi s vedením domácnosti a výchovou Barborky.

 

Nový romantický seriál Druhý život můžete sledovat každý všední den na TV Nova od 17:30 hodin. Podívat se na něj můžete také na VOYO.cz

přehrát celou epizodu

 

Sdílet

TOP články

Nejnovější

Nejnovější videa

Články

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady