Sázka o pět gólů a jeden koncert – Nightwork zahrají zadarmo

Sázka o pět gólů a jeden koncert – Nightwork zahrají zadarmo
Zdroj: Oficiální zdroj

Co se stane, když jeden z členů kapely Nightwork dostane po koncertě dobrý nápad? Vznikne z toho sázka o pět gólů a koncert zadarmo, fakt!

Fotbal... co to je? Náboženství, šílenství, nepochopitelná kratochvíle pro 22 lidí a jednu kouli, důvod ke rvačce, důvod k přátelství, zabiják času, rozvraceč rodin, láska na celý život? Fotbal je hlavně radost, radost, která může být smyslem života. A co je hudba? Náboženství, šílenství, nepochopitelná kratochvíle pro kotel skákajících cvoků, důvod ke rvačce, důvod k přátelství ... Hudba je vlastně také radost, radost, pro kterou stojí za to žít.

 

FOTO:  Oficiální zdroj

 

Fotbal a hudba toho mají společného víc, než se zdá. A někdy je lepší nebrat ani jedno ani druhé úplně vážně. Hlavně, když opravdu umíte hrát. A to o sobě Nightwork rozhodně říci můžou. Tedy v muzice. A Nightwork věří, že to o sobě může říct i naše fotbalová reprezentace na Mistrovství Evropy. Pokud si tak tedy můžeme vysvětlovat prohlášení pánů z kapely o pěti gólech české repre v základní skupině a koncertu zadarmo. Vzhledem k tomu, že se Nightwork neproslavili jako mamonáři a vzhledem k tomu, jak se při téhle hlášce tvářili, vypadá to, že klukům v zápasech proti Polsku, Řecku a Rusku věří. A ten koncert by fakt rád odehráli. Fakt zadarmo...

 

 

FOTO:  Oficiální zdroj

 

Takže tu máme sázku v překladu znějící asi takto: Pokud naše národní reprezentace vsítí v základní skupině Mistrovství Evropy ve fotbale 2012 alespoň pět gólů, Nightwork zahrají koncert pod širým nebem zdarma. Což se hezky řekne, ale o něco hůř udělá. I když se k tomu nakonec kapela postavila čelem (s mírně podlou taktikou, „že to fotbalisti stejně nedají...“), chtělo to někoho přejícího takovým nápadům, někoho, kdo by celou tuhle legraci zaštítil.

Chvíli to vypadlo bledě, ale nakonec to dopadlo lépe než dobře. Jde do toho s nimi Pepsi, pro kterou je spojení světa hudby a fotbalu srdcovou záležitostí! Od teď začalo být Mistrovství Evropy zajímavé i pro tu část lidstva, pro kterou je fotbal nepochopitelná zábava. Případně pro tolerantní partnerky nadšených fanoušků.

Takže sportu zdar a fotbalu zvláště. A naše cíle pro základní skupinu Mistrovství Evropy? Za prvé: dát alespoň pět gólů a za druhé: užít si koncert Nightwork. Fakt zadarmo!

 

Sledujte vše na www.pepsi.cz

Sdílet

Nejnovější videa

Články

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady