Voyo.cz připomene Mezinárodní den žen romantickými filmy

Osmý březen patří tradičně Mezinárodnímu dni žen. Videoportál Voyo.cz u této příležitosti připravil pro své uživatele speciální tematický týden s výběrem filmů pro ženy. Fanynky a fanoušci se mohou těšit na filmové snímky Román pro ženy, Srdcová sedma, Chuť lásky nebo Nezapomeň na mě.

V rámci tematických týdnů na Voyo.cz bude od čtvrtka 8. března uživatelům k dispozici výběr filmů pro ženy. Jeden z nejoblíbenějších českých filmů – Román pro ženy – představí romantický příběh, který se točí kolem Laury a její matky Jany. Snímek Srdcová sedma s Gwyneth Paltrow ukáže, jak může jediná sekunda rozhodnout o osudu našeho života, Chuť lásky vypráví příběh několika lidí, kteří se v běžném životě snaží vyrovnat s neobvyklými osudy. Romantické drama Nezapomeň na mě vypráví o tragédii, která zasáhne do života dvou mladých lidí. V hlavní roli se představí hvězda filmu Stmívání Robert Pattinson, v rolích otců ústředního páru Pierce Brosnan a Chris Cooper.

Také tento týden najdou uživatelé na Voyo.cz další filmové novinky. Fanoušky válečného dramatu potěší drama Oči války, kde se Colin Farrell jako válečný fotograf snaží protlouci krutým světem ozbrojeného konfliktu v Kurdistánu. Další novinkou na Voyo.cz je válečné drama legendárního režiséra Paula Verhoevena Černá kniha. Děj příběhu, který vychází ze skutečných událostí, zavede diváky do posledních let druhé světové války. Židovská dívka Rachel se ukrývá v okupovaném Holandsku, kde se přidá k domácímu hnutí odboje.

Na své si přijdou i fanoušci českých filmů. Od tohoto týdne je jim na Voyo.cz k dispozici komedie Milana Šteindlera O život, ve kterém Vojta Kotek vlivem výjimečných okolností prožije vášnivou noc s překvapivým závěrem.
 

Sdílet

Nejnovější videa

Články

Nestihli jste v TV

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady