• TV Nova
  • Jaro 2012 na internetových službách skupiny Nova se nese ve znamení novinek

Jaro 2012 na internetových službách skupiny Nova se nese ve znamení novinek

Internetové portály skupiny Nova určují trendy na domácím internetovém trhu. Letos tomu také nebude jinak. Seznamte se s novinkami, které jsme pro vás připravili na jednotlivých stránkách.

tn.cz
Díky nové, jednoduché struktuře webu TN.cz jsou hlavní zprávy dne nepřehlédnutelné. Tento zpravodajský portál se nově zaměřuje také na informace pro spotřebitele, on-line rozhovory a články, které mohou být pro čtenáře užitečné. TN.cz také rozšiřuje a doplňuje Televizní noviny. TN.cz nabízí nástroje, které není technicky možné využívat v rámci televizního vysílání: interaktivní kalkulačky, nezkrácené rozhovory, on-line chaty apod. Kromě samostatné sekce o počasí nabídne TN.cz také rozšířený dopravní servis.

Nova.cz
Portál Nova.cz je zrcadlo největší televize v zemi, kde život vašich oblíbených seriálů a pořadů pokračuje i po odvysílání v televizi. Zaručené informace, videa ze zákulisí, bonusy, které se do televizního vysílání nevešly, a on-line chaty s hvězdami televizních seriálů.

Na adrese Hlas.tv najdou diváci všechny odvysílané díly a také bonusová vystoupení soutěžících. Bude možné přímo komunikovat s hvězdami této pěvecké show, Darou Rolins, Pepou Vojtkem, Michalem Davidem, Rytmusem a moderátory – Tinou a Leošem Marešem. Pro diváky show budou připraveny webové stránky, které čtenáře nenechají vydechnout.

Podvečerní pohodu si lze už stěží představit bez nekonečného seriálu Ulice. Fanoušky potěšíme zásobou zákulisních informací a videí, které každý den připravujeme na webu www.nova.cz/ulice. Rozhovory a reportáže provedou čtenáře zákulisím seriálu a také osobními životy oblíbených hrdinů.

V kamenické nemocnici se kříží mnoho osudů, které bedlivě sledujeme také na internetu. Videa ze zákulisí, reportáže, otevřené zpovědi herců, on-line chaty a fotogalerie poskytnou všem skalním i novým fanouškům seriálu kompletní informační servis. Vše o Ordinaci v růžové zahradě 2 se dozvíte na webu www.nova.cz/ordinace.

Icq + nova.cz
Program ICQ je dnes více než jen komunikační nástroj. Partnerství CET 21 a ICQ přinese uživatelům nejen audiovizuální chat, ale i možnost využití funkce ICQ Video Zone, díky které bude zprostředkován přístup k nejaktuálnějším videím pořadů TV Nova. Přes čtyři sta tisíc aktivních uživatelů ICQ denně se prostřednictvím této funkce okamžitě dostane k obsahu všech kanálů CET 21. Partnerství ICQ a CET 21 bude vidět nejen na webových portálech televize Nova, ale i na platformách Android, iPhone a iPad. Uživatelům ICQ bude obsah portálů skupiny CET 21 na dosah.

Doma.cz
Na ženském lifestylovém portálu Doma.cz se rozjede velká soutěž o dětský pokojíček. Rozhodovat nebude náhoda, ale počet hlasů pro soutěžní fotku. Dále ve spolupráci s předními dietology poradíme, jak se zbavit vánočních kil a udržet si hezkou postavu. Neminou nás ani proměny čtenářek či redakční testy různých produktů.

Pokud patříte k milovníkům seriálů, oceníte vtipné minifejetony Petra Rychlého zvané Rychlovky.

Krásná.cz
Na portálu pro dívky Krasna.cz představíme nové blogerky z řad nejaktivnějších čtenářek, které se zapojí do našeho blogerského týmu. Pravidelnou součástí se stal seriál Klučičí zpověď, který odráží pohled kluků na nejpalčivější témata z oblasti vztahů, lásky, sexu, ale i módy a krásy. Krasna.cz nyní nabídne mnohem více galerií týkajících se aktuální módy a trendů, ukázek líčení a účesů, sexy kluků i nejrůznějších zajímavostí.

Blog.cz
Úspěšný projekt Blog.cz je největším publikačním systémem na českém internetu. Návštěvnost serveru se aktuálně pohybuje kolem 2 milionů reálných návštěvníků měsíčně. Portál Blog.cz dlouhodobě podporuje své talentované uživatele. Vybraným blogerům umožňuje zapojit se do tvorby obsahu pro lifestyle magazín Krasna.cz a magazín pro ženy Doma.cz.

Red news
Krásné dívky jsou součástí všech témat a rubrik tohoto pánského magazínu. Kromě toho mohou čtenáři z nejhezčích dívek volit Kočku týdne a Kočku měsíce. Trochu retro vzrušení si pro změnu užijí se seriálem SSM neboli Sexuální symboly minulosti. Kurz sebeobrany je další oblíbenou rubrikou serveru RedNews.cz. Obsahuje instruktážní videa, díky nimž návštěvníci portálu zjistí, jak se bránit v nebezpečných situacích.
 

 

 

Sdílet

TOP články

Nejnovější

Nejnovější videa

Články

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady