Lví zabiják Cicero zítra večer v seriálu TV Nova Expozitura!

Seriál, který má k pravdě tak blízko, až z toho mrazí, graduje. Už zítra 30. listopadu uvede televize Nova třináctou epizodu seriálu Expozitura s názvem Válka gangů, ve které se střetne Drobečkův gang s muži kolem mafiána Hemského. Premiérově se představí lev Cicero, který má v seriálu na svědomí několik záhadných zmizení. Seriál Expozitura pokračuje zítra večer od 20:00!

Středeční večer bude opět patřit napínavému seriálu z dílny televize Nova Expozitura. Třináctá epizoda Válka gangů začíná ve 20:00 a diváci budou svědky konkurenčního boje Drobečkova gangu a zločinců kolem Hemského, jehož reálným předobrazem byl rodinný gang ze západních Čech. V nové epizodě sehraje důležitou roli také lev Cicero, kterého využívá král podsvětí Mráz k odstraňování stop. Do lví klece se dokonce připlete i vyšetřovatel Dan Chládek. Nový díl seriálu Expozitura začíná zítra 30. listopadu ve 20:00.

Epizodu Válka gangů odstartuje podivné úmrtí neznámého Tomáše. Přestože zpočátku leccos vypadá na vraždu a mladý policista Erik se těší na první velký případ, náčelník Houska případ uzavře jako sebevraždu. Zároveň se informuje v policejní databázi na šéfa gangu Drobečka. Vyšetřovatelé Orava s Kofčínem a Brousilem vycítí příležitost: bratr oběšeného David dělal dealera pro jistého Hemského, který se pustil s Drobečkem do konkurenčního boje. Kriminalisté Dan s Terezou jsou pověřeni znovu vyšetřováním Tomášovy maskované vraždy. Když už se zdá, že usvědčí Hemského, Brousilův postoj k případu se radikálně změní. Mladý Erik to ale těžce nese a rozhodne se k radikálnímu kroku.

Expozitura, seriál, který má k pravdě tak blízko, až z toho mrazí, pokračuje 30. listopadu ve 20:00 na Nově. Repríza pořadu na TV Nova je vždy v pátek po půlnoci, na videoportálu Voyo.cz jsou epizody ke zhlédnutí hned po vysílání.

Další informace a zajímavosti jsou vydávány po celou dobu vysílání seriálu na mikrostránce pořadu www.nova.cz/expozitura a na Facebooku www.facebook.com/Expozitura.
 

Sdílet

Nejnovější videa

Články

Nestihli jste v TV

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady