• TV Nova
  • Společnost CET 21 spol. s r.o. podala návrh na zápis fúze se svými dceřinými společnostmi do obchodního rejstříku

Společnost CET 21 spol. s r.o. podala návrh na zápis fúze se svými dceřinými společnostmi do obchodního rejstříku

Společnost CET 21 spol. s r.o. podala návrh na zápis fúze se svými dceřinými společnostmi do obchodního rejstříku

Společnost CET 21 spol. s r.o. („CET 21“) dnes podala u Městského soudu v Praze návrh na zápis fúze společností CET 21, Mediafax s. r. o. („Mediafax“), Jyxo, s. r. o. („Jyxo“) a BLOG Internet, s. r. o. („BLOG Internet“). Fúzí sloučením s CET 21 dojde ke kompletnímu propojení těchto společností na úrovni personální, produktové a administrativní. Očekávanými přínosy jsou vedle úspor režijních nákladů zejména zefektivnění činností především v sekci zpravodajství a sekci internetu, lepší propojení stávajících produktů a jejich vyšší atraktivita pro uživatele i inzerenty.

Praha, 29. listopadu 2011 – Společnost CET 21 dnes podala u Městského soudu v Praze návrh na zápis fúze společností CET 21, Mediafax, Jyxo a BLOG Internet. Společnosti Mediafax, Jyxo a BLOG Internet by měly zaniknout fúzí sloučením s mateřskou společností CET 21 k 31. prosinci 2011. Tímto krokem bude završen probíhající proces prohlubování spolupráce uvedených společností a dojde k celkovému zefektivnění činnosti v rámci CET 21. Integrované společnosti budou zároveň pokračovat v budování vlastní pozice a značky na trhu v České republice. Lepší propojení stávajících produktů by mělo vyústit v jejich vyšší atraktivitu pro uživatele a inzerenty.

Tisková agentura Mediafax, která denně vyprodukuje více než 400 zpráv napříč všemi oblastmi zpravodajství, již delší dobu významně posiluje zpravodajský tým TV Nova a vytváří s ním jedno z největších news center v České republice. V rámci integrace bude dále rozvíjet vlastní značku a pozici a osloví nový segment klientů, kteří zatím agenturního zpravodajství nevyužívali. Součástí zefektivnění činnosti bude i hledání možností, jak provázat nabídku stávajících služeb s jinými produkty v rámci portfolia. Plánuje se také rozšíření palety nabízených služeb o audio a video zpravodajství, 3D grafiku. Fúzí se z této agentury stává jedna z nejsilnějších značek a služeb v portfoliu CET 21.

Vzhledem k úspěšné akvizici firem Jyxo a BLOG Internet bude CET 21 tyto značky dále rozvíjet. Služba Blog.cz se stala důležitým členem internetového portfolia skupiny Nova a právě těsnější propojení s dalšími internetovými službami CET 21 je jedním z předpokladů dalšího růstu CET 21 v tomto segmentu.
 

Tiskové odd. TV Nova
Sdílet

TOP články

Nejnovější

Nejnovější videa

Články

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady