• TV Nova
  • CHARLIE STRAIGHT získali cenu MTV EMA 2011!

CHARLIE STRAIGHT získali cenu MTV EMA 2011!

CHARLIE STRAIGHT získali cenu MTV EMA 2011!
Zdroj: MTV

Speciální kategorie hudebních cen MTV EMAs 2011 už má svého vítěze. Skupina Charlie Straight porazila čtveřici nominovaných a jako nejúspěšnější z česko-slovenských umělců postupuje do hlasování o titul nejlepšího Evropana (BEST EUROPEAN ACT). Fanoušci ji mohou svými hlasy podpořit na http://cz.mtvema.com/umelci/charlie-straight.

Třinecká skupina Charlie Straight je vítězem kategorie BEST CZECH/SLOVAK ACT hudebních cen MTV EMAs 2011! Fanoušci a diváci česko-slovenské verze MTV jí dali nejvíc hlasů z pětice nominovaných, mezi nimiž byli Rytmus, PSH, Ben Cristovao a Debbi.

Kromě vítězství v této kategorii může kapela Charlie Straight získat v rámci cen MTV EMAs další významný titul, nejlepšího Evropana. Fanoušci jí mohou posílat hlasy přes portál http://cz.mtvema.com/umelci/charlie-straight do 24. října 2011. Tak jako si Evropané zvolí svého nejlepšího umělce, stejné hlasování proběhne i v rámci regionů Asie a Tichomoří, Severní a Latinská Amerika či Indie, Afrika a Střední východ. Vítězové z těchto regionů se spolu utkají v závěrečném souboji o titul letos nově zavedené kategorie – Světově nejlepší umělec (WORLD WIDE ACT). Udílení cen MTV EMAs 2011 vyvrcholí 6. listopadu v severoirském Belfastu, kde slavnostním večerem provede herečka a zpěvačka Selena Gomez. Přímý přenos, který budou sledovat hudební nadšenci po celé planetě, uvidí také Češi a Slováci na česko-slovenské verzi MTV.

Vítěz kategorie BEST CZECH/SLOVAK ACT, kapela Charlie Straight, si cenu osobně převezme na slavnostní party pořádané při příležitosti druhých narozenin česko-slovenské verze MTV. Velkolepé oslavy se kromě čtveřice nominovaných dne 30. listopadu 2011 zúčastní desítky významných osobností českého a slovenského showbyznysu.

Skupina Charlie Straight vznikla před pěti lety v Třinci. Jejími členy jsou Albert Černý (zpěv, kytara), Michal Šupák (klávesy, vokály), Jan Cienciala (basová kytara) a Pavel Pilch (bicí). První deska s názvem She´s a Good Swimmer byla pokřtěná v červnu 2009 a v hudebních cenách Anděl získala titul za nejlepší album roku. Cenu MTV EMAs v kategorii BEST CZECH/SLOVAK ACT získali Charlie Straight již podruhé za sebou, také loni jim fanoušci a diváci česko-slovenské verze MTV poslali nejvíce hlasů. V současnosti kapela připravuje vydání druhého alba, na němž spolupracuje s britským producentem Guyem Fixsenem.


V rámci udílení cen MTV EMAs 2011 vystoupí řada světových hudebních osobností. Nejen pro fanoušky v belfastské Odyssey Aréně, ale také pro diváky stanice MTV po celé planetě se představí Lady Gaga, Bruno Mars, Red Hot Chili Peppers, Coldplay, Jessie J, LMFAO, Snow Patrol a Jason Derulo. Na slavnostním večeru nebudou chybět ani Nicole “Snooki” Polizzi, Jenni “JWOWW” Farley a hvězda seriálu Nešika Ashley Rickards.

MTV
Sdílet

TOP články

Nejnovější

Nejnovější videa

Články

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady