Zpravodajský web Novy TN.cz v nové aplikaci pro iPhone a iPad!

Zpravodajský web Novy TN.cz v nové aplikaci pro iPhone a iPad!

Rychlý a moderní přístup k obsahu zpravodajského portálu TN.cz, který patří do internetového portfolia skupiny Nova, přináší nová aplikace pro mobilní telefony iPhone a iPad. Kromě novinek z Česka i zahraničí se mohou uživatelé těšit na velké množství galerií a videí a mnoho dalších novinek.

Praha, 3. října 2011 – Nová aplikace pro mobilní zařízení se systémem iOS (iPhone, iPad) přináší praktický přístup k obsahu serveru TN.cz. Čtenáři budou mít k dispozici regionální i mezinárodní novinky, u nichž mohou psát vlastní komentáře. V nabídce nebudou chybět ani nejzajímavější fotogalerie a především videa, která si mohou prostřednictvím nové aplikace vybírat a přehrávat ve speciálním přehledu videí dle několika kategorií.

Díky nové aplikaci a přístupu ke zpravodajskému portálu TN.cz mají majitelé iPhonů a iPadů přístup ke zprávám z ekonomiky, sportu, krimi a zajímavostí. Všechny články je možné sdílet s přáteli na sociálních sítích Facebook a Twitter.

Uživatelé získají také zdarma přístup ke všem zpravodajským relacím vysílaným na TV Nova. Čtenáři navíc mohou sami ovlivnit obsah portálu TN.cz a zasílat do jeho redakce vlastní zprávu včetně fotografií nebo videí.
 

Sdílet

TOP články

Nejnovější

Nejnovější videa

Články

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady