V DOBRÉM I ZLÉM: Nový americký sitcom na Voyo.cz!

V DOBRÉM I ZLÉM: Nový americký sitcom na Voyo.cz!
Zdroj: Sony

Eddie a Joy jsou manželé téměř dvacet čtyři let, Jeff a Steph pouhých dvanáct dní. Budou mít jejich manželské radosti a strasti něco společného?

12. díl - Hokejová lež

Jeff se nemůže smířit s „hokejovou lží“- tj., že mu Steph po prvním rande řekla, že miluje hokej - na čem byl pak posléze vybudován celý jejich vztah, vrcholící manželstvím - a že nyní přiznává, že to byla účelová lež, a ona že hokej přímo nenávidí. Opačný problém mají „staromanželé“ Joy a Eddie. Ti se obávají, že se dlouhým soužitím změnili v jednoho člověka.

 

11.díl - Večírek k výročí

Stan s manželkou Vicky slaví pětadvacáté výročí svatby okázalým večírkem, na kterém nepříjemnost stíhá nepříjemnost, což platí zejména pro „náš“ pár, Joy a Eddieho. Ti přijdou pozdě, nepotvrdili písemně účast, marně se ženou po jehněčích žebírkách, a když Eddie ztratí štólu, kterou jeho žena dostala od sestry, pokouší se o podobnou připravit malou holku. A Steph se dozví, proč s ní manžel nechtěl tančit sólo na jejich svatbě: Jeff se za ni stydí, protože tančí příliš smyslně.
 

10. díl - Tatínkova holčička

Na svátky přijíždí domů dcera Joy a Eddieho, Allison. Má špatnou náladu, protože ji nechal její kluk Ryan, a jako důvod uvedl, že je příliš vážná. Sama soudí, že je taková proto, že to pochytila od svého otce, takže vinu za svůj rozchod svaluje na něho. Rodiče se jí rozhodnou vyhovět, a dají si novoroční předsevzetí, že budou více lehkovážní. Pro začátek to znamená, že se všichni společně zúčastní večírku u Steph a Jeffa. Až tam Allison pochopí, že radši chce nazpět svého starého nabručeného otce.

 

9. díl - Toaster

Rivalita Joy a Eddieho už přerostla jakékoli rozumné meze. Neustále se navzájem trumfují, kdo z nich má pravdu, kvůli každé hlouposti jsou ochotni se hádat do krve. V epizodě se řeší modelový případ: spor, který manželé vedou, se týká názoru, zda vypnutý přístroj - konkrétně opékač topinek - zastrčený do proudu, spotřebovává nějakou elektřinu, nebo nikoli. Oba tvrdošíjně trvají na svém názoru, a když na konci děje starý přístroj začne hořet, jsou tak vášnivě ponořeni do své hádky, že by klidně nechali shořet celý dům. Naštěstí Joy dostane rozum a ustoupí.

 

Další americký sitcom - Ženatý se závazky - SLEDUJTE ZDE!

Sdílet

TOP články

Nejnovější

Nejnovější videa

Články

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady