Snídaně s Novou na cestách vysílala z pražského Dinoparku

Snídaně s Novou na cestách vysílala z pražského Dinoparku
Zdroj: TV Nova

Z unikátního Dinoparku, který je umístěn na střeše obchodního centra v pražských Vysočanech, vysílala v pátek 23. září 2011 Snídaně s Novou na cestách. Přímý přenos moderovali Zora Kepková a Tomáš Krejčíř.

Praha, 23. září 2011 – Populární Snídaně s Novou na cestách vyrazila v pátek 23. září 2011 do Dinoparku v pražských Vysočanech. Ranní zpravodajsko-publicistický pořad televize Nova seznámil diváky mimo jiné s rekordy a unikáty výjimečného zábavního a vzdělávacího parku. Přímý přenos ze střechy obchodního centra, na níž je areál netradičně umístěn, moderovali Zora Kepková a Tomáš Krejčíř, v živých vstupech z barrandovského studia zajišťoval aktuální informace Petr Říbal.

Fanoušci pořadu u obrazovek i přímo na místě vysílání se mimo jiné seznámili s výrobou statických i robotických pohyblivých modelů druhohorních živočichů i způsobem jejich ovládání, spatřili na vlastní oči vzácnou živou druhohorní rostlinu, která běžně rostla na Zemi před 175 miliony let a dozvěděli se spoustu informací o tehdejších obyvatelích naší planety. Navíc na ně čekala spousta zábavy, her a soutěží o dárky od Dinoparku a televize Nova.

Živé vysílání Snídaně s Novou na cestách se už stalo tradicí. Úspěšný ranní zpravodajsko-publicistický pořad seznamuje diváky se zajímavými místy naší republiky. Během svého putování již navštívil s kamerou Špindlerův Mlýn, Frýdek-Místek, historickou tvrz na dálnici D11, zámek v Kácově, Zlín, Mariánské Lázně, Aquapark v Čestlicích, generální zkoušku muzikálu v Praze, westernové městečko v Boskovicích, zámek Loučeň, Dětenice či pivovary v Českých Budějovicích a Krušovicích, Slovácké slavnosti v Uherském Hradišti a mnoho dalších míst.
 

Sdílet

TOP články

Nejnovější

Nejnovější videa

Články

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady