Nominace zahraničních i česko-slovenských hvězd na hudební ceny MTV EMAs 2011 jsou odtajněny!

Nominace zahraničních i česko-slovenských hvězd na hudební ceny MTV EMAs 2011 jsou odtajněny!
Zdroj: MTV

Již v pondělí 19. září 2011 odstartovalo hlasování v kategoriích hudebních cen MTV EMAs 2011. Jednou ze soutěžních kategorií je BEST CZECH/SLOVAK ACT, do které byla nominována pětice českých a slovenských interpretů. O vítězství v této kategorii budou bojovat Rytmus, PSH, Charlie Straight, Ben Christovao a Debbie. Novinkou v letošním ročníku je také kategorie World Wide Act, ve které budou o titul soupeřit vítězové jednotlivých regionálních kategorií.

Praha, 20. září 2011 – Každoroční mezinárodní hudební svátek, udílení cen MTV EMAs, už zná nominované umělce pro rok 2011. Osmnácté slavnostní předávání MTV EMAs 2011 proběhne na galavečeru v severoirském Belfastu 6. listopadu 2011 od 21 hodin v Odyssey Aréně. Mezi největší zahraniční favority patří hned v šesti kategoriích kontroverzní popová star Lady Gaga, která má velkou konkurenci ve čtyřikrát nominované Katy Perry a ve vycházející britské senzaci Adele. Ta má šanci hned třech kategoriích.

Hudební fanoušci mohou již od včerejška hlasovat pro své hudební idoly. Soutěží se v kategoriích: NEJLEPŠÍ SKLADBA, NEJLEPŠÍ LIVE ACT, NEJLEPŠÍ POP, NEJLEPŠÍ NOVÁČEK, NEJLEPŠÍ ZPĚVAČKA, NEJLEPŠÍ ZPĚVÁK, NEJLEPŠÍ HIP HOP, NEJLEPŠÍ ROCK, NEJLEPŠÍ VIDEO, NEJLEPŠÍ ALTERNATIVE, NEJLEPŠÍ WORLD STAGE KONCERT A NEJLEPŠÍ PUSH ACT. Novými kategoriemi jsou letos NEJLEPŠÍ FANCLUB, kterou získá interpret s nejnadšenější fanouškovskou základnou, a WORLD WIDE ACT nominující nejúspěšnější umělce z regionálního hlasování v Evropě, Asii a Tichomoří, Severní a Latinské Americe či Indie, Afriky a Středního východu. Česko–slovenskému interpretovi, který vyhraje regionální hlasování končící 17. října, mohou fanoušci od tohoto data posílat hlasy také v boji o titul nejlepšího Evropana.

Letos mohou již podruhé diváci česko-slovenské MTV hlasovat i pro nejlepšího umělce z Česka a Slovenska v kategorii BEST CZECH/SLOVAK ACT. Mezi pětici nominovaných se v roce 2011 dostali Rytmus, PSH, Debbie, Ben Christovao a Charlie Straight. Hlas své hvězdě můžete poslat prostřednictvím stránek http://cz.mtvema.com/hlasovani v kategorii BEST CZECH/SLOVAK ACT. Více informací najdete také na stránkách www.mtv.cz a facebook.com/mtvoficialni.
 

Sdílet

TOP články

Nejnovější

Nejnovější videa

Články

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady