Soukromé pasti s Lukášem Vaculíkem v neděli na TV Nova

Soukromé pasti s Lukášem Vaculíkem v neděli na TV Nova
Zdroj: MediaPro Pictures

Partnerskou krizi s překvapivým koncem prožije populární herec Lukáš Vaculík v druhém příběhu cyklu Soukromé pasti 2, nazvaném Manželství nebo život, který uvede televize Nova v neděli 18. září 2011 ve 20 hodin. Večer, zasvěcený strastem rodinného života, poté odlehčí česká komedie Taková normální rodinka, natočená na motivy legendární knihy Fan Vavřincové.

Praha, 16. září 2011 – Druhý premiérový příběh z cyklu Soukromé pasti 2, nazvaný Manželství nebo život, uvede televize Nova v neděli 18. září 2011 ve 20 hodin. Podle scénáře Mirky Vopavové ho natočila šéfka projektu a režisérka Tereza Kopáčová, která má na kontě i první řadu jednoho z nejúspěšnějších projektů soudobé české televizní tvorby. Hlavní role mistrně ztvárnili Lukáš Vaculík, Tereza Kostková a Jáchym Kraus. Dále uvidíme mimo jiné hvězdu „nováckého“ sitcomu Comeback Tomáše Matonohu, populární tváře Ordinace v růžové zahradě 2 Janu Strykovou a Miluši Bittnerovou či krále domácí rockové scény Aleše Brichtu.

Hrdinka televizního filmu Dana nám svým osudem připomene staré přísloví, že není všechno zlato, co se třpytí, a navenek perfektní manželství nemusí být ve skutečnosti bezchybné. Na počátku kráčí městem, je krásná, elegantní, vyrovnaná. Vypadá, že ji život baví a že si ho užívá. Donedávna to tak nebylo. Ještě před pár týdny to byla strhaná ženská bez jiskry, nálady a chuti o sebe dbát. Přitom měla všechno, po čem obvykle ženy touží. Tak proč nemohla v noci spát? Proč se začal bránit i její organismus, na což ji kamarád lékař marně upozorňoval? Dana byla v jednom kole. Bezchybně pečovala o syna, o muže, o firmu i domácnost, byla dokonalá až multifunkční. Ale její manželství bylo v hrozném stavu. Její muž Ivan to tak ovšem neviděl. Odmítal připustit, že by se jeho manželství mělo opravovat. A už vůbec by nepřipustil, aby se rozpadlo všechno, co budoval.

Další informace a zajímavosti k jednotlivým příběhům budou vydávány po celou dobu vysílání seriálu na www.nova.cz/soukromepasti.

Nové díly Soukromých pastí budou za poplatek ke zhlédnutí o týden dřív než v TV na Voyo.cz.
Odvysílané epizody budou k dispozici po vysílání v neplacené části videoportálu Voyo.cz.
 

Sdílet

Nejnovější videa

Články