Doktor od jezera hrochů včera přilákal k obrazovkám Novy více než 2 miliony diváků

Doktor od jezera hrochů včera přilákal k obrazovkám Novy více než 2 miliony diváků
Zdroj: TV Nova

Komedie Zdeňka Trošky Doktor od jezera hrochů, vysílaná v neděli 4. září od 20:00 na TV Nova, zaznamenala rekordní podíly na sledovanosti. V cílové skupině 15-54 film sledovalo 54,77 % diváků u televizních obrazovek, celkem jej shlédlo 2 289 tisíc diváků starších 15 let.

Filmová komedie sledující životní peripetie doktora Dobeška zaujala diváky napříč věkovým spektrem. Největší zájem však vzbudila u divaček Ž45-54, kde dosáhla podílu na sledovanosti 60,33 %.

Doktor Čeněk Dobešek je čestný dobrák, kterému dělá ze života peklo nejen nespokojená manželka Zuzana, ale především nesnesitelná tchýně Košvancová, která s nimi žije ve společné domácnosti. Ta se netají názorem, že Čeněk je trouba, který není schopen využít doby a pořádně zbohatnout, a snaží se dceři nejprve poradit, jak manžela převychovat, a když to nepomůže, jak ho nahradit někým schopnějším. Například Čeňkovým kolegou a kamarádem Karlem Pištělákem, který to umí nejen s penězi, ale také se ženami.

Když potřebuje ministryně urychleně sehnat náhradu za lékařku, která otěhotněla, místo aby odletěla do české nemocnice v Africe, nabídne Karel místo Čeňkovi s tím, že si konečně vydělá pořádné peníze, a navíc se na celý rok zbaví tchýně. To je natolik lákavá vidina, že Čeněk souhlasí, i když se bojí zvířat stejně jako létání. Zatímco tchýně a manželka jsou spokojené a už se vidí v balíku, Čeňkovy obavy narůstají…

 

Sdílet

TOP články

Nejnovější

Nejnovější videa

Články

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady