Okresní přebor se vrací na obrazovku TV Nova!

Okresní přebor se vrací na obrazovku TV Nova!

Komediální seriál TV Nova Okresní přebor se od 5. září 2011 znovu vrací na obrazovky. Populární pořad z prostředí venkovského fotbalového mužstva budou moci diváci sledovat každé pondělí od 20:45 hodin. Všechny odvysílané díly Okresního přeboru budou ke shlédnutí také na stránkách Voyo.cz.

Šestnáctidílný seriál Okresní přebor, který mapuje fotbalovou sezónu venkovského klubu SK Houslice, bude od 5. září 2011 každé pondělí ve 20:45 vysílat TV Nova. S komediálním pořadem se vrací na obrazovky herecké hvězdy jako Ondřej Vetchý, Luděk Sobota, David Novotný a s nimi mnoho dalších populárních herců, ale i amatérských fotbalových nadšenců, kteří se objevili v epizodních rolích.

Okresní přebor zavede diváky do fotbalového oddílu, jehož mnohaletým snem je probojovat se do vyšší, krajské soutěže. Budou moci sledovat, co se děje v zákulisí průměrného fotbalového týmu v malé vesnici s jedním obchodem, jednou knihovnou a jednou hospodou. Hráči se musí vypořádat s mnoha prohrami, remízami a občasnými vítězstvími nejen na hřišti, ale i v osobním životě.

Fotbalové týmy, které se v seriálu utkaly s klubem SK Houslice, jsou skutečnými oddíly z nižších fotbalových soutěží, například FK Lety, Horymír Neumětely nebo Ostrovan Zadní Třebaň. Také fotbaloví rozhodčí, kteří se v seriálu objevují, nejsou profesionálními herci, ale reálnými rozhodčími, kteří téměř každý víkend věnují soudcování na trávníku.

Na stránkách Voyo.cz si diváci po odvysílání v televizi budou moci pustit své oblíbené díly znovu, případně se na stránkách www.nova.cz/okresniprebor podívat na zajímavé reportáže ze zákulisí seriálu.
 

Sdílet

TOP články

Nejnovější

Nejnovější videa

Články

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady