Polední Televizní noviny se dnes vrátily na obrazovku TV Nova!

Polední Televizní noviny se dnes vrátily na obrazovku TV Nova!
Zdroj: TV Nova

Po prázdninové přestávce se dnes ve 12.00 vrátilo na obrazovku televize Nova úspěšné polední zpravodajství – Polední Televizní noviny. Od začátku vysílání až do konce června 2011 dosáhly v cílové skupině D 15-54 průměrného podílu na sledovanosti 30,59 %, největší pozornost tento zpravodajský pořad budí u diváků ve věku 35 až 44 let (share 32,11 %).

Dnes se na obrazovku televize Nova vrátily Polední Televizní noviny, které přinášejí divákům každý všední den ve 12:00 přehled nejaktuálnějších událostí! Úspěšný zpravodajský pořad si rychle vybudoval pevné místo v celodenní zpravodajské ose dne. V cílové skupině D 15-54 ho od počátku vysílání až do startu letních prázdnin 2011 průměrně sledovalo 30,59 % diváků u obrazovek. Nejvíc zaujal střední generaci – u diváků ve věku 35 až 44 let dosáhl průměrného podílu na sledovanosti 32,11 %.

Polední Televizní noviny byly poprvé uvedeny na obrazovku v pondělí 14. února 2011. Nejaktuálnější informace včetně živých vstupů a telefonátů servírují během dvaceti minut jako zákusek k obědu jeden ze čtveřice oblíbených moderátorů. Před kamerou se i nadále budou střídat Renáta Czadernová, Michaela Ochotská, Pavel Dumbrovský a Kristina Kloubková, která odstartovala poprázdninový rozjezd úspěšného zpravodajského pořadu televize Nova dnes v pravé poledne.
 

Sdílet

TOP články

Nejnovější

Nejnovější videa

Články

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady