• TV Nova
  • Polední Televizní noviny se dnes vrátily na obrazovku TV Nova!

Polední Televizní noviny se dnes vrátily na obrazovku TV Nova!

Polední Televizní noviny se dnes vrátily na obrazovku TV Nova!
Zdroj: TV Nova

Po prázdninové přestávce se dnes ve 12.00 vrátilo na obrazovku televize Nova úspěšné polední zpravodajství – Polední Televizní noviny. Od začátku vysílání až do konce června 2011 dosáhly v cílové skupině D 15-54 průměrného podílu na sledovanosti 30,59 %, největší pozornost tento zpravodajský pořad budí u diváků ve věku 35 až 44 let (share 32,11 %).

Dnes se na obrazovku televize Nova vrátily Polední Televizní noviny, které přinášejí divákům každý všední den ve 12:00 přehled nejaktuálnějších událostí! Úspěšný zpravodajský pořad si rychle vybudoval pevné místo v celodenní zpravodajské ose dne. V cílové skupině D 15-54 ho od počátku vysílání až do startu letních prázdnin 2011 průměrně sledovalo 30,59 % diváků u obrazovek. Nejvíc zaujal střední generaci – u diváků ve věku 35 až 44 let dosáhl průměrného podílu na sledovanosti 32,11 %.

Polední Televizní noviny byly poprvé uvedeny na obrazovku v pondělí 14. února 2011. Nejaktuálnější informace včetně živých vstupů a telefonátů servírují během dvaceti minut jako zákusek k obědu jeden ze čtveřice oblíbených moderátorů. Před kamerou se i nadále budou střídat Renáta Czadernová, Michaela Ochotská, Pavel Dumbrovský a Kristina Kloubková, která odstartovala poprázdninový rozjezd úspěšného zpravodajského pořadu televize Nova dnes v pravé poledne.
 

Nova.cz
Sdílet

TOP články

Nejnovější

Nejnovější videa

Články

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady