Sledovanost TV Nova opět s několika rekordy

Sledovanost TV Nova opět s několika rekordy

Navzdory téměř letnímu počasí a Mistrovství světa v hokeji zůstali i minulý týden diváci věrni pořadům Novy a díky jejich přízni zaznamenala tato nejsledovanější televizní stanice opět několik rekordů. Vysoký share zaznamenaly jak Odpolední TN, tak seriály Ordinace v růžové zahradě, Dr. House a Bailando – tančím pro tebe.


Zpravodajskou relaci Odpolední Televizní noviny sledovalo v minulém týdnu průměrně 53,47% těch, kteří danou dobu trávili čas s televizní obrazovkou (kategorie dospělí 15+). Druhý nejvyšší podíl na sledovanosti od začátku vysílání zaznamenal pořad v úterý 24. dubna, kdy ho vyhledalo 62,89% dospělých diváků nad 15 let, kteří se dívali na některý z televizních programů.

Druhým rekordmanem byl seriál Dr. House, vysílaný v pondělí 23. dubna, kdy se na něj dívalo 59,86% diváků v kategorii 15 - 54 let, kteří sledovali některý z televizních programů. Celkem ho vyhledalo 1131 tisíc dospělých diváků nad 15 let.

Nejvyšší podíl na sledovanosti v roce 2007 v kategorii diváci 15 - 54 měla také Ordinace v růžové zahradě. Průměrný share za oba díly uvedené minulý týden činil 55,97%. Celkem se na jeho úterní pokračování dívalo 2217 tisíc dospělých diváků nad 15 let, ve čtvrtek ho ve stejné kategorii sledovalo 2153 tisíc diváků.

Podíl na sledovanosti stoupl i pořadu Bailando - tančím pro tebe, který v pátek „porazil" jak seriál Četnické humoresky, tak talk-show Uvolněte se, prosím. Nejvyšší share měl v kategorii ženy 15 - 24, kde dosáhl 59, 62%, což je o 9,10% více než při svém prvním pokračování.

Sdílet

TOP články

Nejnovější

Nejnovější videa

Články

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady