Tváře TV Nova navštívily děti z dětských domovů na soustředění projektu Hejbejte se a zpívejte s Hankou a Novou

Tváře TV Nova navštívily děti z dětských domovů na soustředění projektu Hejbejte se a zpívejte s Hankou a Novou

Na letní soustředění dětí z dětských domovů, zapojených do charitativního projektu Hejbejte se

a zpívejte s Hankou a Novou, se v úterý 26. července 2011 vypravily populární tváře televize Nova. Poté co jim děti předvedly sestavy, které pilně nacvičují v rámci společného charitativního projektu Občanského sdružení Dětské domovy v pohybu a televize Nova, užili si všichni společné odpoledne, plné her a soutěží o ceny.

Populární tváře televize Nova se v úterý vypravily do areálu hotelu Hláska ve Zlenicích na Benešovsku, kde se koná letní soustředění dětí z dětských domovů, zapojených do projektu Hejbejte se a zpívejte s Hankou a Novou. Plno radosti a legrace sem přivezli Lucie Benešová z denního seriálu Ulice, Jana Stryková, Petr Vágner a Filip Tomsa ze seriálu Ordinace v růžové zahradě 2, moderátorka hobby magazínu Rady ptáka Loskutáka Adéla Gondíková a moderátorka Snídaně s Novou Zora Kepková.

Poté co děti předvedly, co všechno se už naučily během nácviku letošních soutěžních sestav, strávili všichni společné odpoledne sportovními hrami a soutěžemi o hodnotné ceny, které pro vítěze jednotlivých disciplín připravila televize Nova a sponzorské firmy projektu. S nečekaným zápalem se herci a moderátoři televize Nova zapojili i do vzájemného klání. V jízdě na koloběžce zvítězila Zora Kepková, která jen o vlásek porazila favoritku Janu Strykovou, která šla do soutěže s plným nasazením. „Nikdy jsem nebyla na rychlostní sporty, ale úžasná atmosféra, která tu panuje, mě vyburcovala k mimořádnému výkonu,“ komentovala svou soutěživost s úsměvem. V přímém kopu na velkou branku vyhrála Adéla Gondíková, která s přehledem porazila i oba zástupce silnějšího pohlaví v hvězdné televizní delegaci. Fotbalovou potupu si muži vynahradili v hodu na koš, v němž exceloval Filip Tomsa, a v driblování, v němž všechny soupeře hravě převálcoval Petr Vágner. Na závěr uspořádaly tváře televize Nova autogramiádu.

Společného projektu televize Nova a Občanského sdružení Dětské domovy v pohybu, který televize Nova i Nadace Nova podporují od počátku jeho vzniku, se v tomto roce účastní zhruba 350 dětí z 24 dětských domovů z celé České republiky. V době návštěvy právě byly ve Zlenicích děti z dětských domovů Ústí nad Labem – Severní Terasa (absolutní vítěz předešlých dvou ročníků), Domino Plzeň, Zlín, Štíty, Kašperské Hory, Lipová u Šluknova a Černá Voda, který se zapojil do projektu poprvé. Letos již popáté děti intenzivně nacvičují sestavy v kategoriích aerobic, hip hop, zumba, MTV dance a muzikál, s nimiž veřejně vystoupí ve velkém listopadovém finále v Praze.
 

Sdílet

TOP články

Nejnovější

Nejnovější videa

Články

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady