Seriál Ordinace v růžové zahradě 2 slaví další rekord!

Seriál Ordinace v růžové zahradě 2 slaví další rekord!

Krutá pomsta Ley Vágnerové v podání Míši Kuklové Běle Valšíkové, kterou v Ordinaci v růžové zahradě 2 ztvárňuje Zlata Adamovská, zajistila seriálu rekordní podíl na sledovanosti. Včerejší díl Ordinace v růžové zahradě 2 s názvem Zmije útočí sledovalo téměř 2 miliony diváků v cílové skupině 15+. V cílové skupině D 15-54 dosáhla včerejší epizoda podílu na sledovanosti 53,82 %.

Triumf slaví oblíbený seriál TV Nova z lékařského prostředí především u žen ve věku 45 až 54 let. Včerejší epizodu sledovalo 61,99 % divaček v této kategorii u TV obrazovek. V cílové skupině ve věku 15 až 54 let se na seriál dívalo 53,82 % diváků u televizních obrazovek. V cílové skupině D 15+ ho sledovalo 1 998 tisíc diváků.

Představitelka Ley Vágnerové Míša Kuklová, která usiluje o zničení Běly Valšíkové v podání populární herečky Zlaty Adamovské, je jedním z hlavních příběhů, který věrní diváci tohoto projektu televize Nova sledují. Lea tak finále své kruté pomsty dotahuje do úplného konce. Zda bude zlo v podobě Ley potrestáno a zda se Běla odrazí od úplného dna, na které ji Lea dostane, se dozvíme v následujících dílech...

 

Sdílet

TOP články

Nejnovější

Nejnovější videa

Články

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady