TV Nova již podruhé generálním mediálním partnerem Mezinárodního festivalu studentských filmů Písek 2008

TV Nova již podruhé generálním mediálním partnerem Mezinárodního festivalu studentských filmů Písek 2008

Televize Nova se již podruhé stala generálním mediálním partnerem Mezinárodního festivalu studentských filmů Písek 2008. Jeho osmý ročník se uskuteční ve dnech 9. až 11. října a o hlavní cenu Grand Prix — cenu Václava Kršky v něm bude soutěžit 44 titulů z celého světa.


Praha 7. října 2008 — Televize Nova, která dlouhodobě spolupracuje s českými filmovými školami, se letos znovu stala generálním mediálním partnerem Mezinárodního festivalu studentských filmů. Ten se uskuteční ve dnech 9. až 11. října 2008 a jeho pořadatelem je Soukromá vyšší odborná škola filmová v Písku ve spolupráci s píseckou Filmovou akademií Miroslava Ondříčka.


Celkem 44 snímků tvůrců z celého světa, včetně prací studentů píseckých filmových škol, bude na MSFS Písek 2008 soutěžit o osm cen a hlavní cenu festivalu — Grand Prix Václava Kršky, scenáristy, režiséra a píseckého rodáka, který mj. zfilmoval literární díla Fráni Šrámka. Všechna ocenění letos poprvé doplní Cena Nicolase Wintona, o niž se bude ucházet šest snímků soutěžících letos v nové specifické soutěži.

TV Nova podpoří Mezinárodní festival studentských filmů Písek 2008 odvysíláním upoutávky na kanálu TV Nova a prezentací na stránkách nova.cz, kde budou k dispozici aktuální novinky a reportáže z dění festivalu.

Sdílet

Nejnovější videa

Články

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady