Již šestnáct let Chceme žít s vámi! Podívejte se na záznam z koncertu!

Téměř šest a půl tisíc mentálně handicapovaných dětí a dospělých z více než dvou set rodin a specializovaných zařízení z celé České republiky se tentokrát už pošestnácté setkalo v pražské O2 aréně na charitativním koncertu s názvem Chceme žít s vámi.

Účastníky největší charitativní koncertní akce v České republice, kterou pořádá Nadace Nova a TV Nova, osobně přivítal generální ředitel televize Nova a předseda správní rady Nadace Nova Jan Andruško.

Program tradičně moderovali populární sourozenci Adéla a Dalibor Gondíkovi a zahájili jej moderátoři Snídaně s Novou hitem Chceme žít s vámi, kteří navrch přidali ještě svou další písničku nazvanou Tak se odvaž zažít víc.

V programu vystoupili i finalisté druhé řady úspěšné pěvecké soutěže Česko Slovenská SuperStar a jejich půvabná porotkyně Helena Zeťová, která nám řekla: „O tom, že se zúčastním této benefiční akce, jsem se s pořadateli dohodla na začátku prosince, kdy jsem zpívala na jimi pořádané akci v Českých Budějovicích. Snažím se pomáhat, kde to jde.“  Pro návštěvníky O2 areny dále zazpívali Ewa Farna, Tomáš Klus, Ilona Csáková, Petr Kolář, Janek Ledecký, Michal David, Heidi Janků či skupiny Gipsy.cz, Hamleti a Maxim Turbulenc.

Nadace Nova tak opět letos umožnila mentálně  handicapovaným dětem i dospělým sejít se na výjimečné akci s neopakovatelnou atmosférou, která je pro ně každoročním svátkem, a na vlastní oči spatřit známé tváře, které znají jen z televizních obrazovek. Podívejte na záznam z koncertu.
 

Sdílet

TOP články

Nejnovější

Nejnovější videa

Články

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady