DJ Mad Skill a Rytmus v novém videoklipu exkluzivně na MTV!

DJ Mad Skill a Rytmus v novém videoklipu exkluzivně na MTV!
Zdroj: MTV

MTV přináší svým divákům očekávanou premiéru nového klipu k písni Technotronic Flow, kterou mají na svědomí producent DJ Mad Skill a slovenský raper Rytmus! Kanál MTV bude nový videoklip vysílat jako první exkluzivně celý týden od 9. května 2011.

Unikátní! Přesně takový je nový videoklip producenta DJ Mad Skilla, v němž hostuje kontroverzní slovenský raper a v současnosti i porotce druhé řady populární pěvecké show Česko Slovenská SuperStar Rytmus. Záznam vystoupení DJ Mad Skilla a Rytmuse vidělo na serveru youtube.com bezmála tři a půl milionu fanoušků, což je absolutně nejvyšší počet pro umělce z česko-slovenské scény!

Na natáčení do pražských filmových ateliérů se sjely hudební talenty z celého Česka a Slovenska, například taneční skupiny The Pastels či Mighty Shake. V klipu se objeví i hvězdy „lechtivého průmyslu“ Tarra White či Nessa Devil.

Unikátní je nejen skloubení zajímavých hostů, ale především způsob natočení videoklipu. DJ Mad Skill a Rytmus totiž natáčeli před takzvaným green screenem, tedy zeleným plátnem. Na pozadí se pak v postprodukci může nanést jakákoliv prostorová iluze. Tvůrci klipu se rozhodli kombinovat green screen technologii s UV barvami a UV světly, čímž vzniká působivá vizuální show, jakou zatím hudební videoklipy v Česku a na Slovensku ještě nepředvedly.

Nenechte si proto ujít premiéru videoklipu k songu Technotronic Flow na MTV a na mtv.cz již 9. května 2011, přesně v 17:00! 

Sdílet

Nejnovější videa

Články

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady