Videoarchiv TV Nova VOYO je nejstahovanější aplikací pro iPady

Televize Nova spustila novou aplikaci do iPhonů a iPadů, která zdarma zpřístupní obsah videoarchivu voyo.cz do těchto mobilních zařízení.

Aplikace se stala již několik dní po svémpředstavení nejstahovanější aplikací pro tablety iPad. Aplikace je plně optimalizována pro mobilní přístroje, stejně jako výrobky Apple se ovládá intuitivně, videa jsou k dispozici bez reklam a podmínkou je pouze dobré připojení k internetu.

Po stažení aplikace je možné si okamžitě přehrávat tři nejnovější videa, tři nejsledovanější videa a tři právě sledovaná videa z VOYO.cz. Stejně jako do videoarchivu VOYO.cz se do aplikace videa dostávají ihned po odvysílání v televizi, zájemci tak mohou sledovat například další napínavé klání v Česko Slovenské SuperStar, oblíbené seriály Ulice, Ordinace v růžové zahradě 2 nebo denní zpravodajství v Televizních novinách.

V plné verzi za měsíční předplatné ve výši 2.99 EUR se klientovi zpřístupní kompletní videoarchiv TV Nova, takže si bude moci bez reklam přehrát veškerý obsah z VOYO.cz bez jakéhokoliv omezení. K dispozici tak jsou kompletní seriály Dokonalý svět a Okresní přebor či nejnovější díly sitcomu Comeback.

Videa jsou přehrávána v maximální možné kvalitě podle toho, jak kvalitní má v tu chvíli zařízení iPad nebo iPhone připojení k internetu. Aktuálně doplňujeme ještě kvalitnější varianty videí pro přehrávání na iPadech pro maximální zážitek.

Aplikace VOYO je na App Store ke stažení zdarma.

Sdílet

Nejnovější videa

Články