Výjimečná aplikace pro iPhony a iPady usnadní přístup k videím na VOYO.cz!

Skvělou zprávu přináší Televize Nova majitelům iPhonů a iPadů. Ti mohou využít novou aplikaci, která do jejich mobilů zdarma zpřístupní obsah videoarchivu voyo.cz. Během několika málo dní po jejím spuštění se stala nejstahovanější aplikací pro tablety iPad.

Nová aplikace je plně optimalizovaná a stejně jako u ostatních výrobků Apple stačí k jejímu ovládání intuice. Podmínkou je jen dobré připojení k internetu a vaše oblíbené pořady můžete sledovat bez reklam.

Po stažení aplikace si lze okamžitě přehrávat tři nejnovější videa, tři nejsledovanější videa a tři právě sledovaná videa z VOYO.cz. Stejně jako do videoarchivu VOYO.cz se do aplikace videa dostávají ihned po odvysílání v televizi, zájemci tak mohou sledovat napínavá klání v Česko Slovenské SuperStar, oblíbené seriály Ulice, Ordinace v růžové zahradě 2 nebo denní zpravodajství v Televizních novinách a další pořady.

V plné verzi za měsíční předplatné ve výši 2.99 EUR se klientovi zpřístupní kompletní videoarchiv TV Nova, takže si bude moci bez reklam přehrát veškerý obsah z VOYO.cz bez jakéhokoliv omezení. K dispozici bude mít kompletní seriály Dokonalý svět a Okresní přebor nebo nejnovější díly sitcomu Comeback.

Videa jsou přehrávána v maximální možné kvalitě podle toho, jak kvalitní má v tu chvíli zařízení iPad nebo iPhone připojení k internetu. Aktuálně doplňujeme ještě kvalitnější varianty videí pro přehrávání na iPadech pro maximální zážitek.

Aplikace VOYO je na App Store ke stažení zdarma.

Sdílet

Nejnovější videa

Články

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady